Для чого потрібно рідке скло Рідке скло — воістину унікальний матеріал, що володіє безліччю властивостей і широко розповсюджений у багатьох сферах. Застосування такого скла досить широке, проте в будівництві воно використовується найчастіше.

Що ж можна зробити, маючи в руках такий матеріал як рідке скло? Наприклад, ви зайнялися будівництвом басейну на своїй прекрасній дачі.

Не є великою проблемою вирити глибоку і широку яму, яку обкласти і просто заштукатурити. Однак варто врахувати, що вода обов'язково стане йти в землю, і басейн необхідно постійно поповнювати. Щоб запобігти витоку води використовується рідке мило. Також воно знадобиться при будівництві колодязів, так як це відмінний вид гідроізоляції. Досить часто в приміщенні, а тим більше нежитловому, можна споглядати грибок і цвіль.

Щоб уникнути даної неприємність можна використовувати рідке мило в якості антисептичного засобу. Грибок з'явиться на будь-яких стінах і не важливо, з якого каменю вони побудовані, але рідке скло чудово протистоїть цвілі і грибка. Так само з-за хорошою адгезії, тобто клейкості, його доцільно застосовувати для різної склеювання і зв'язки різних матеріалів.

Фарфор, картон і скло дуже добре клеяться рідким склом. Також таке скло має високу вогнестійкість, тому просочивши тканину таким матеріалом, ви досягнете її міцності та вогнестійкості. Коли ви будете вибирати рідке скло в магазині, пам'ятайте, що слід віддавати перевагу перевіреним виробникам і якісним матеріалам. Чим ретельніше і більш обдумано ви буде вибирати матеріали, тим краще буде результат тієї роботи, в якій ви ці матеріали мають намір використовувати.