Електричні віброплити 220 В Вібротрамбовки або як їх ще називають віброплити, що працюють від електрики суттєво відрізняються від бензинових агрегатів. Передусім тут треба вказати на різницю у масі.

Не буде перебільшенням сказати, що ukrsnab.com.ua набагато легше, що істотним чином впливає на їх сферу застосування. Вони використовуються, як правило, з метою трамбування піску і легкого грунту. Ну а взагалі вони здатні на ущільнення глибиною до 35 см, принаймні, в більшості своїй. Зазначимо й те, що радіус переміщення цих пристроїв обмежений довжиною кабелю. Погано і те, що для їх роботи потрібен харчування, а це означає, що вони фактично прив'язані до джерела, чого не можна сказати про бензинових вибротрамбовках, їх можна брати куди завгодно, головне запастися бензином.

Електричні вибротрабовки не створені для суворих умов, вони більше підходять для роботи біля будівель або всередині них. Кабель, який живить його, а якщо бути точніше його наявність можна називати істотним недоліком. Людині, що працює з такою установкою, постійно доводиться стежити за тим, щоб кабель не потрапив під плиту і взагалі, щоб він був в цілісності й схоронності. Ну і само собою, кабель обмежує радіус застосування, своєю довжиною.

Електричні віброплити 220 В
Електричні віброплити 220 В

Звичайно, у електричних віброплит є багато переваг. Для початку згадаємо про їх екологічність. Вони працюють від електрики, а це значить, що вони не виділяють небезпечні для людини і навколишнього середовища викиди, як бензинові агрегати. Крім того, це означає, що їх можна використовувати в погано провітрюваних місцях, наприклад, в приміщеннях, що не можна робити у випадку з бензиновими плитами. Легкість також є перевагою, їх порівняно невелика маса значно спрощує роботу з ними. Електричні віброплити ще й менш галасливі, що також має неабияке значення.

Конструкція більшості віброплит, що працюють від електрики однакова. Це широкий лоток, виконаний з листа стали, має високі кромки, до однієї з яких зафіксована трубчаста стійка з руків'ям. На рукоятці встановлений вимикач, а також блок запуску і захисту двигуна. До речі сказати, рукоятки більшості установок мають гумову оболонку. Двигун віброплит розташовується всередині лотка, там же розташовується і вібратор. Вага електрично установок варіюється в межах 40-85 кг, що робить їх досить простими в переміщенні по будівельному майданчику.