Укріплення берегів водойм

Мальовниче озеро або річка – краща прикраса присадибної ділянки. Це місце де приємно порибалити, провести час з друзями або родиною. Але дуже часто руйнування берегової лінії стає головною проблемою домовласників, земельні ділянки яких розташовані в безпосередній близькості від водойми.

Вода не тільки відбирає територію, але і ставати загрозою для майна. Оптимальне рішення в даній ситуації – негайне і професійне укріплення берегів водойм.


Заходи з берегоукріплення також будуть доречні для благоустрою штучного озера, яке виступає як елемент ландшафтного дизайну садиби. З часом, берегова лінія водойми такого втрачає свою красу під дією зовнішніх факторів. Часті зливи, талий сніг, сильний вітер, ерозія грунтів можуть сприяти руйнуванню берега.


Ще однією причиною цієї неприємності можуть виступати помилки, допущені при влаштуванні водойми. Підмиті схили негативно впливають на ландшафт, що оточує озеро або ставок, і зменшують термін експлуатації штучної водойми.


Укріплення берега водойм від компанії "ГидроЭкострой".

Команда досвідчених фахівців компанії "ГидроЭкострой" використовує сучасні методи, що дозволяють створити сприятливу зону експлуатації для озер і річок, і захистити їх від розмивання берегів. Матеріали, призначених для берегоукріплення, відрізняються технічними характеристиками і фізичними властивостями. Це дозволяє підібрати найбільш підходящий метод зміцнення берегів водойм, з урахуванням специфіки та особливостей кожного конкретного водного об'єкта, а також побажань власників. Однією з традиційних конструкцій, які захищають берегову лінію водойми від руйнувань, вважаються габіони. Це доступний, і в той же час надійний спосіб протистояння руйнуванню. Георешітки досить часто використовуються для захисту земель, пошкоджених водною ерозією. Гнучка структура каркаса надає можливість відтворити природні, плавні лінії схилів водойми. Також популярним є бетонна берегоукріплення. Це недорогий і ефективний спосіб, який вимагає декоративного оформлення для ідеального естетичного вигляду.


Оптимальний метод зміцнення берегів водойм – застосування дубових паль. Екологічно чистий матеріал, який не шкодить флорі і фауні, відрізняється високою надійністю і довговічністю. Палі замиваються вертикально, в ряд вздовж кромки води. Завдяки спеціальній технології, вони щільно притискаються один до одного, утворюючи міцне огородження. У деяких випадках додатково монтуються розтяжки з анкерними спаями. Фільтр, який встановлюється за конструкцією, не дозволяє ґрунтів просочуватися між палями. Відповідно, даний спосіб берегоукріплення максимально підходить для природних і штучних озер.


Отримаєте якісне зміцнення берегів водойм у компанії "ГидроЭкоСтрой".

Захист берегової лінії від руйнування більше не буде для вас проблемою, адже за допомогою "ГидроЭкоСтрой" в найкоротші терміни можна вирішити навіть найскладніші завдання. Фахівці компанії гарантують якісне виконання робіт по зміцненню берегів водойм, з використанням сучасних технологій і надійних матеріалів. Створіть власний неповторний куточок для відпочинку на березі найближчого озера або захистіть штучне водоймище на території вашої ділянки від різноманітних руйнувань. Звертайтеся прямо зараз, замовте послугу, яка допоможе зберегти красу водойми на довгий час.