Полікарбонат і листовий пластик Відкриття полікарбонатних сполук вивело виробництво пластикових виробів на зовсім інший рівень. Тепер за своїми технічними показниками вони перевершили матеріали і сплави, які тривалий час домінували на будівельних ринках.

Зокрема, одним з найбільш популярних полікарбонатних товарів є листовий пластик.

Особливості листового пластику

Причиною такого швидкого фурору стало те, що цей матеріал дуже стійкий до різних видів впливу. Наприклад, він може переносити перепади температури в діапазоні від -60 до +120 градусів, при цьому не втратити своїх основних якостей. Температура спалаху становить + 570 градусів, що автоматично переносить його в категорію безпечних матеріалів.

www.unikumplast.spb.ru може гідно переносити механічний вплив і здатний витримати великі навантаження. Тому його часто застосовують для спорудження різних перегородок і стелажів.

Важливими є і такі показники як невелика вага матеріалу, його стійкість до хімічних реагентів і простота обробки.

Область застосування листового пластику

Перше місце по використанню пластикових листів займає будівельна сфера. Можна також замовити www.unikumplast.spb.ru. Його використовують у покрівельних роботах, у створенні захисних перегородок, а також у виробництві дверей. Приміром, більшість сучасних зупинок і невеликих кіосків споруджують з полікарбонатних матеріалів.

Маркетинговий бізнес також взяв собі на озброєння цей матеріал. За рахунок невеликої вартості та невибагливості до умов експлуатації, листовий пластик використовують у ролі рекламних щитів. А можливість виробництва шаблонів різної форми, значно збільшує його цінність для реклами.

Ще одним споживачем виробів з полікарбонату став аграрний сектор. Наймасовішим є виготовлення теплиць з прозорого листового пластику. Він добре пропускає ультрафіолетові промені, але при цьому температуру утримує всередині теплиці.

Різноманітність листового пластику

Окремо слід відзначити той факт, що спектр кольорів з полікарбонату необмежений. Також можна вибрати тип поверхні листа, вона може бути глянсова, матова або рыхленная. Отже, можна підібрати саме той варіант, який підійде в певній ситуації. У разі необхідності, можна звернутися за порадою до фахівців даної галузі.