Купівля установки алмазного свердління (буріння) Установка алмазного свердління – спеціалізоване обладнання, яке розташувалося на російському ринку відносно недавно. На відміну від всіляких перфораторів, відбійних молотків, болгарок та інших інструментів, що використовуються в будівництві, ця техніка не має такого широкого і частого застосування, і не багато можуть похвалитися тривалим досвідом поводження з нею.

І вибір моделі, придатної для конкретних завдань, може бути, досить непростим. Оскільки установка алмазного свердління дорога техніка, до її вибору треба підходити дуже обережно і уважно.

Насамперед, необхідно визначитися, як часто і в яких цілях буде використовуватись дане обладнання. Але як би те ні було, рекомендації є загальними і можуть бути застосовані як до дорогих, так і до бюджетних варіантів.

У разі використання установки для прокладки електропроводки, кабелів, опалювальних і сантехнічних систем цілком підійдуть агрегати, максимальний діаметр буріння яких 160-200 мм (як правило, порогу в 160 мм більш ніж достатньо, але можна підстрахуватися).

Якщо мова йде про застосування в цілях подальшого монтажу вентиляції, різних металоконструкцій і технологічного обладнання, тоді слід віддати перевагу установок, у яких максимальний діаметр буріння не менш 350 мм, причому, бажано, щоб цей розмір не був максимальним межею.

Що стосується потужності, то в роботі з цим обладнанням різниця в 100-200 Вт буде дуже відчутна, тому не варто економити на цьому параметрі.

Дуже важливим фактором є регулювання кута при бурінні, далеко не всі установки мають цією опцією, на практиці з цим доводиться стикатися не так часто, але не варто про це забувати.

Величезну роль у використанні даного обладнання відіграє простота конструкції і монтажу. Далеко не завжди, наявність безлічі додаткових кріплень і комплектуючих полегшують робочий процес з установками алмазного буріння.

Вибираючи комплектуючі, не варто економити, тому що на них будуть припадати величезні навантаження, особливо при бурінні дуже міцних поверхонь.

При покупці слід звернути велику увагу на якість сервісного обслуговування обраного бренду, оскільки така техніка купується для тривалого і безперервного використання.

Європейські виробники у виробництві установок алмазного буріння відмінно себе зарекомендували.