Оренда навантажувача Технічний транспорт, призначений для зрізання і навантаження ґрунту в інших спецмашинах, отримав назву екскаватор-навантажувач. Він має досить широку функціональність.

У передній частині він оснащений навантажувальним ковшем, а ззаду у нього встановлена зворотна лопата чи екскаватор.

Різновид навантажувачів

Такий сервіс, як www.zeppelin-rental.ru у порівнянні з його купівлею, дуже вигідний і зручний. Завдяки можливості заміни основного обладнання на інші робочі органи, екскаватор-навантажувач може виконати великий перелік операцій. Таким чином, він з успіхом може використовуватися як сільськогосподарської, так і в будівельній галузі.

Орендуючи екскаватор-навантажувач, можна не турбуватися про те, що він являє вітчизняного або зарубіжного виробника. Справа в тому, що кожен поважаючий себе великий виробник, зобов'язаний випустити в іншій країні хоча б кілька одиниць своєї техніки. Тому вибір техніки і того, і іншого виробника, в Росії дуже великий.
Особливу увагу при оренді екскаватора-навантажувача потрібно звернути на значення потужності силової установки. В основному зарубіжний виробник випускає свою продукцію з потужністю до 100 л. с.

Оренда навантажувача
Застосування

В залежності від потужності і типу робочих органів, встановлених на екскаватор, він може виконати наступні види робіт:
Навантаження різного виду грунту.
Транспортування сипучих матеріалів на невеликі відстані.
Демонтаж споруд.
Земельні роботи.
Укладання різних трубопроводів.