Чистка басейнів з допомогою пилососів Кожен власник заміського будинку мріє про те, щоб зробити басейн, однак після того, як басейн готовий, необхідно утримувати його в постійній чистоті. На сьогоднішній день існує маса механічних і автоматизованих способів, які дозволяють тримати басейни в ідеальній чистоті.

Наприклад, щоб вода була ідеально чистою, її необхідно постійно міняти, щоб вона не застоювалася, і в ній не розвивалися патогенні організми. Але цей спосіб можна назвати не економічним, так як доведеться постійно міняти воду, яка коштує грошей.

Також можна подумати про перегінному насосі, але знову ж таки, чистити він буде тільки воду, а не басейн. Існує купа хімічних засобів, які знищують все організми у воді, але при цьому не можуть позбутися від сміття, що потрапив в нього. В цьому випадку доведеться додатково придбати сочок, яким ви будете ловити сміття, що знаходиться в басейні.

Всі ці способи є застарілими, адже на сьогоднішній день існує найефективніший спосіб чищення басейнів , а саме застосування спеціальних пилососів для басейнів. Великий асортимент подібних приладів представлений на сайті aquapolis.ua.

Пилосос для басейну

Якщо говорити простою не технічною мовою, то пилосос для басейну являє собою насос для очищення і перегонки води через фільтри. Вся бруд і сміття з басейну виходить через спеціальний шланг. Сучасні пилососи мають спеціальні щітки, які відмінно справляються з нальотом, що утворився на стінках басейну.

Всі подібні пилососи мають різні характеристики і потужність. Від цього залежить ціна на обладнання, а також швидкість очищення басейну. Чим вище потужність, тим швидше буде відбуватися очищення басейну.

Придбати пилосос для басейнів можна в будь-якому спеціалізованому магазині. Ціни на них різні, одні моделі можуть коштувати кілька тисяч рублів, вартість інших може досягати до кілька сотень тисяч. Наведемо приклад, пилососи-роботи, які можуть самостійно, без участі людини проводити чищення басейну. Такі моделі коштують дуже дорого. Ціни на потужні моделі пилососів від популярних виробників також високі.

Таким чином, моделі, що володіють великим функціоналом і автоматизованою системою, будуть коштувати дорожче, але при цьому участь людини практично не потрібно. Тому слід орієнтуватися на ваші фінансові можливості і завдання.