Які бувають декоративні парканчики Будь-який господар дачної ділянки намагається прикрасити його максимально добре, надаючи кожній окремій зоні і елементу вид завершеності. Застосування прийомів ландшафтного дизайну передбачає застосування різних комбінацій і прийомів, якими декоруються квітники, клумби і сам сад.

Один з ефективних способів в цьому відношенні полягає у використанні декоративних огорож, здатних оформити з усього різноманіття застосовуваних рослин та елементів єдину картину. У продажу є досить великий вибір подібних огорож, відрізняються стилем, формою, матеріалом і кольором.

Найбільш популярними видами декоративних огорож є:

1. Пластикові. Відрізняються невисокою ціною, що значно спрощує їх транспортування і установку. Відрізняються значною різноманітністю форм, відтінків і конструкцій, тому можна без проблем знайти підходяще виріб, що відповідає стилістиці садової ділянки.

2. Металеві. Це можуть бути як абсолютно прості вироби, так і більш витончені, ковані. У будь-якому випадку це дуже довговічні паркани, однак вони підійдуть не під всякий ландшафтний стиль.

3. Дерев'яні. Ще один варіант, який відрізняється великим різноманітимо конструкцій і форм: дуже часто ці вироби виготовляються власноруч. Головне, добре обробити їх засобами проти гниття і розкладання. Що стосується ціни, то вона залежить від виду використовуваної деревини, складності конструкції та якості захисної обробки.

4. Огороджувальні стрічки. Матеріалом для їх виготовлення виступає пластик: їх вкопують в землю з метою затримувати коріння від занадто буйного розростання. Використовуються такі стрічки тільки на деяких різновидах рослин, що дозволяє надати ділянках їх зростання акуратність і оформленість. Зовні такі стрічки мають вигляд тонкої пластикової смужки, при цьому колір, розмір і форма наземної частини може відрізнятися.

Які бувають декоративні парканчики

5. Декоративний цегла і камінь. Хороший варіант декоративного парканчика, відрізняється зовнішньої естетичністю. Один з найбільш недорогих варіантів, адже матеріал для його облаштування береться з відходів основного будівництва. Термін служби подібних огорож дуже значний, при цьому особливого догляду не потребують. Для скріплення окремих елементів між собою зазвичай використовується цементний розчин. У разі використання великих каменів цю операцію можна не проводити, адже в даному випадку досить добре втиснути їх у землю.