Будівництво альтанки вибір найбільш оптимального матеріалу Альтанки, як відомо, призначені для достатньо комфортного проведення часу на відкритому повітрі при несприятливих погодних умовах, наприклад в дощ, або в сильну спеку.

Що стосується безпосереднього зведення подібного роду будівель, то вони, як правило, зазвичай споруджуються за індивідуальними проектами, і з використанням різних видів будматеріалів.


Альтанки з дерева

Побудовані з допомогою такого будматеріалу альтанки сьогодні вважаються найбільш популярними, і досить вигідно відрізняються досить великим різноманіттям всіляких архітектурних рішень, починаючи з досить легких вишуканих шпалер, і закінчуючи досить гарними спорудами з колод. До того ж, такі конструкції з дерева ще й не потребують облаштування занадто потужного підстави, і чудово вписуються в будь-які стилі ландшафтного дизайну.

Цегляні альтанки

Будівництво альтанки вибір найбільш оптимального матеріалу
У разі необхідності споруди досить надійною і міцною альтанки, найкращим варіантом, звичайно ж, стане застосування традиційної цегли. Природно, такий варіант потребує досить серйозних фінансових вкладень, правда, в подібній ситуації, з'являється відмінна можливість створити на своїй ділянці істинно капітальну споруду. До мінусів у таких альтанок, насамперед, слід віднести необхідність споруди для неї ґрунтовного стрічкового або монолітного фундаменту, а також підвищену трудомісткість і тривалість самого будівельного процесу.

Конструкції з полікарбонату

Найважливіша особливість у виконаних з подібного матеріалу альтанок, без всякого сумніву, полягає в їх відносно малій вазі. Споруджуються такі конструкції з полікарбонату, як правило, зазвичай досить швидко і, при цьому, цілком можуть обходитися без облаштування ґрунтовного фундаменту. Тут, правда, слід відразу відзначити, що, незважаючи на гадану крихкість, полікарбонат володіє досить непоганими експлуатаційними властивостями, і тому, виконані з нього альтанки зазвичай виходять досить міцними і максимально стійкими до всіляких механічних впливів.

Металеві альтанки

Виконані з металу виробу, сьогодні також користуються досить широким розповсюдженням, і, як правило, відрізняються своєю особливою акуратністю і максимально високими показниками міцності. При цьому особливою популярністю тут зазвичай користуються ковані альтанки, які, в подібній ситуації, звичайно ж, виглядають особливо оригінально