Ланцюговий кабель Кабель - це спеціальне обладнання, своєрідний модуль, вся його конструкція спрямована на спрощення підняття вантажів та їх переміщення на майданчиках. Працює пристрій на електродвигуні, що й так зрозуміло з назви апарату.

Застосування апарату

Такі прилади просто незамінні помічники на складах, компаніях, які організовують перевезення, видобуток газу і нафти. Використовують засіб і всередині приміщення і зовні. Це можливо завдяки закріпленню приладу на спеціальну балку-кран, також може використовуватися мостовий кран.

Висока вантажопідйомність та швидкість переміщення, яку має chelny-kran.ru, дозволяє бути затребуваним всюди. Мобільність пристрою досягає зануренням та кріпленням його на спеціальному візку. Використовувати таку конструкцію в рази легше, ніж електричні талі.
Конструкція приладу.

Ланцюговий кабель
Ланцюговий кабель

До складу апарату в обов'язковому порядку входять:

 • Двигун, що працює від струму;
 • Редуктор;
 • Барабани;
 • Муфти зубчасті;
 • Гак;
 • Роликовий поліспаст;
 • І блок з управління механізмом.
 • Класифікація пристроїв

  Ланцюговий кабель
  На ринку можна зустріти виробників приладу їх Росії, Болгарії, Європи, України і Китаю, але всі вони поділяються також на канатні і ланцюгові апарати.

  Особливості ланцюгових пристроїв

  Другий тип за ціною, і компактності поступається першому, і це навіть при однакових параметрах вантажопідйомності. Ланцюг це міцна калібрована сталь, форму ланок закруглюють, це відбивається на міцності і шумі конструкції.

  Канатні прилади зустрічаються частіше ланцюгових. Термін експлуатації у них вище. При необхідності виготовляють в одиничних екземплярах на замовлення. При цьому можна вибрати необхідні комплектуючі деталі.

  Ланцюгові тельфери за типом кріплення можуть бути стаціонарними і пересувними. У свою чергу пересувні конструкції можуть мати способом і двох рейковим механізмом. Більшою вантаж здатністю відрізняються двох рейкові механізми.

  Зустрічаються також особливий вид тельфера ВЗЇ, їх корпус захищений від вибухів, тому працювати з ними можна навіть в агресивних середовищах, даний факт дозволив їм стати незамінними у видобутку газу і нафти.