Стінорізна машина Не дивлячись на те, що про стенорезную машину зараз мало хто знає, причому, навіть в будівельній середовищі, вона на даний момент є досить затребуваним інструментом.

Сфера застосування цієї пили дуже широка. Найчастіше вона використовується для прорізання дверних і віконних прорізів, при великій товщині бетонних стін. Така установка з легкістю ріже армований бетон, завдяки чому і знайшла велику популярність.

Якщо по простому, то стінорізна машина це великогабаритний верстат працює з високою продуктивністю від напруги 380В. Варто також зауважити, що цей верстат займає багато місця, а для його використання були потрібні спеціальні знання. Саме тому і ще з деяких інших причин його використання доцільне тільки у випадку з великими об'єктами і великими обсягами робіт.

Різання www.husqvarna.com відбувається як у вертикальних, так і горизонтальних площинах можна різати і похилих площинах. Що важливо в будь-якому випадку в результаті різання з використанням цього верстата виходить рівний рез, він практично ніколи не має сколів і тріщин, а все завдяки високій швидкості обертання, алмазного диска і ефективного способу установки верстата. Ну і якщо вже пішла мова про алмазному диску тут треба сказати, що він може вершити дуже серйозні справи, розпилюючи найбільш сильно армований бетон ніби розрізаючи масло.

Як вже зрозуміло такі верстати в абсолютній більшості випадків застосовуються в нежитлових приміщеннях, а саме на будівельних майданчиках, причин цьому дуже багато, одна з них це висока навантаження на електричну мережу. У житлових будинках застосовуються машини невеликої потужності або різьбярі бетону ручного типу.

Стінорізна машина
Перед різкою стінорізна машина виставляється оператором, вона фіксується на важких рейках, завдяки чому не впливає на стіну деструктивних навантажень, що і гарантує ідеальний рез без тріщин і сколів.

Стенорезние машини використовуються при вирішенні наступних завдань:
• різання блоків з бетону;
• різка фундаменту;
• демонтаж конструкцій виконаних з бетону і залізобетонних виробів;
• різка мостів;
• різка ліфтових шахт;
• різка басейнів;
• різання отворів в бетонних стінах великої товщини;
• різання прорізів у цоколі;
• різання прорізів у підвалах.

Список робіт, в процесі яких використовується стінорізна машина можна продовжувати до нескінченності. Тут можна сказати, що там, де є армований бетон великої товщини там і використовується стінорізна машина.