Декоративна акрилова штукатурка і її особливості Досить багато, як правило, зазвичай припускають під штукатурними заходами просте вирівнювання різних поверхонь. Однак, при цьому, люди часто навіть і не здогадуються про те, що штукатурні розчини також цілком можливо використовувати і в якості фінішної обробки, надаючи, тим самим, фасадам і житлових приміщень абсолютно незрівнянний вигляд.

Сьогодні на ринках є досить широкий асортимент різних видів таких декоративних штукатурок, серед яких найбільшою популярністю, звичайно ж, користуються суміші, виконані на акриловій основі, які з однаковим успіхом можуть застосовуватися як при проведенні внутрішніх, так і зовнішніх робіт.

Акрилова декоративна штукатурка для внутрішнього застосування

Зараз, виробники зазвичай постачають такі штукатурні акрилові склади вже в істинно готовому до застосування вигляді. Саме тому, тут необхідно лише виконати ретельне грунтування робочої поверхні, і відразу ж можна починати саму фінішну обробку. До найбільш суттєвих плюсів у подібній штукатурки, насамперед, варто віднести її особливу еластичність, чудові адгезійні властивості, неймовірну простоту в застосуванні і здатність витримувати дуже серйозні навантаження. До того ж, така акрилова штукатурка також з легкість і протистоїть впливу вологи, а значить, цілком може застосовуватися навіть у ванних і санвузлах.

Декоративна акрилова штукатурка і її особливості
Єдиний істотний мінус у такого матеріалу – це неймовірна легкість займання виконаних з нього покриттів, адже в якості одного з найголовніших компонентів у його складі, як відомо, виступають акрилові смоли. Саме з-за цього, використовувати такого типу суміші на дерев'яних поверхнях, вкрай не рекомендується.

Акрилові штукатурки для зовнішніх робіт

Присутність в таких складах спеціальних акрилових смол і ряду інших компонентів, що робить їх неймовірно пластичний, що дозволяє з їх допомогою досить надійно закладати всі наявні на стінах тріщини і пори. До того ж, завдяки даній властивості, у разі незначної усадки, штукатурка такого типу здатна злегка розтягуватися, повністю зберігаючи при цьому свій первісний вигляд.

Акрилову фасадну штукатурку можна застосовувати на будь-яких підставах, причому, навіть на різних мінеральних поверхнях. При цьому у таких складів ще й присутня неймовірно широкий асортимент всіляких колірних рішень, що, відповідно, дозволяє без особливих проблем надавати фасадам абсолютно неповторний зовнішній вигляд.