Поліетилен і його застосування в будівництві Оскільки поліетилен є багатофункціональним матеріалом, то в будівництві він широко використовується. Стійкість до зовнішніх факторів, довговічність, доступність за ціною, міцність – ось характеристики поліетилену.

До того ж, в особливих умовах транспортування чи зберігання поліетилен не потребує. А це робить його дуже зручним.

Впливу лугів і кислот, високі навантаження, вогкість йому не страшна. Так,
mastertorg.com.ua може використовуватися як у харчовій промисловості, в якості упаковки, так і в будівництві, дозволяючи, наприклад, при малярних роботах закривати ті ділянки, які не повинні бути забруднені.

Від захисту вологи і вітру допомагає застосування поліетилену в процесі будівництва, поки споруда ще не закінчено. Адже через віконні прорізи вітер і волога проникає. Але досить їх поліетиленовими листами закрити, як стає сухіше і тепліше всередині.

Поліетилен і його застосування в будівництві
Критичні перепади температур поліетилен не любить. Він до нагріванню понад 70 градусів за Цельсієм також чутливий. Тим не менш, завдяки застосуванню певних добавок, а також завдяки сучасним технологіям, створений термостійкий поліетилен, який навіть впливу відкритого полум'я може протистоять певний час.

У виробництві утеплювачів і гидробарьеров поліетилен має велике значення. Він не пропускає крізь себе вологу і не гниє під її дією. Також поліетилен застосовується у виробництві труб для різних систем. Такі труби мають високу стійкість.