Купівля установки алмазного свердління (буріння) Установка алмазного свердління – спеціалізоване обладнання, яке розташувалося на російському ринку відносно недавно. На відміну від всіляких перфораторів, відбійних молотків, болгарок та інших інструментів, що використовуються в будівництві, ця техніка не має такого широкого і частого застосування, і не багато можуть похвалитися тривалим досвідом поводження з нею.

Детальніше: Купівля установки алмазного свердління (буріння)

Варіанти облаштування бордюрів На будь-якому присадибній ділянці неможливо обійтися без тих чи інших бордюрів, службовців для позначення меж різних елементів – доріжок, клумб, парковок, зон відпочинку і т.

Детальніше: Варіанти облаштування бордюрів

Для чого потрібно рідке скло Рідке скло — воістину унікальний матеріал, що володіє безліччю властивостей і широко розповсюджений у багатьох сферах. Застосування такого скла досить широке, проте в будівництві воно використовується найчастіше.

Детальніше: Для чого потрібно рідке скло

Види добрив для газону Гарний доглянутий газон завжди радує око, однак за таким результатом стоїть кропітка робота, найважливішою частиною якої є підтримання родючості ґрунту.

Детальніше: Види добрив для газону

Декоративні пілястри та їх функції в інтер'єрі житлових будинків Як оформлювальних елементів для оздоблення інтер'єрів декоративні пілястри стали використовуватися далеко не з самого початку їх появи в архітектурі. Спочатку вони грали роль прикрашають об'єктів для оформлення фасадів будівель, але з розвитком і вдосконаленням технології їх застосування в будівництві і обробці приміщень вони отримали широку популярність і в якості основних оформлювальних елементів інтер'єрів.

Детальніше: Декоративні пілястри та їх функції в інтер'єрі житлових будинків

Ланцюговий кабель Кабель - це спеціальне обладнання, своєрідний модуль, вся його конструкція спрямована на спрощення підняття вантажів та їх переміщення на майданчиках. Працює пристрій на електродвигуні, що й так зрозуміло з назви апарату.

Детальніше: Ланцюговий кабель

Як забезпечити захист металевої труби в землі Незважаючи на експансію пластикових виробів, металева труба ще досить часто використовується. Це пояснюється перевагою металу в його стійкості до значного тиску, механічних навантажень, температурних коливань.

Детальніше: Як забезпечити захист металевої труби в землі

Будівництво альтанки вибір найбільш оптимального матеріалу Альтанки, як відомо, призначені для достатньо комфортного проведення часу на відкритому повітрі при несприятливих погодних умовах, наприклад в дощ, або в сильну спеку.

Детальніше: Будівництво альтанки вибір найбільш оптимального матеріалу

Застосування стабілізованого моху в декоруванні житла Сучасна сфера обробки приміщень постійно збагачується новими матеріалами і способами декору. Особливою популярністю користуються натуральні види, так як в наш час велика увага приділяється питанню екологічності покриттів.

Детальніше: Застосування стабілізованого моху в декоруванні житла

Бітум найдавніший будматеріал Бітуми відносяться до гідрофобним мат-лам. Іншими словами, бітум просто неможливо розтопити у воді. І все ж, бітуми з легкістю розчиняються у бензолі, сірковуглеці, ацетоні, паливі, скипидарі та інших розчинниках органічного типу.

Детальніше: Бітум найдавніший будматеріал