Вибираємо генератор для дому В реальному житті, ми просто вже не можемо жити без електроприладів, будь-яке, навіть незначне зникнення електрики приносить нам дискомфорт. Тому все частіше замислюємося про придбання автономного джерела живлення для будинку, який може тимчасово вирішити проблему відсутності електроенергії.

Під час вибору генератора для домашніх потреб, існує широке розмаїття даних апаратів для вироблення електроенергії. Генератори підрозділяються по потужності, що споживаються паливом, кількістю фаз, розміром і вагою. Існує і ряд допоміжних функцій, таких як автозапуск і т. д.

Щоб правильно визначитися з вибором генератора, перш за все, необхідно обчислити споживану вашим будинком потужність. Необхідно підрахувати зразкову споживання вашими електроприладами в домі кількість електроенергії, а потім накинути 20 відсотків зверху, щоб у генератора був достатній запас потужності.

Однак варто розуміти, що чим потужніший генератор, тим більше і споживання палива у нього буде.

Важливу роль при виборі генератора має і тип двигуна встановлений на нього.

Маленькі і середньої потужності генератори, зазвичай мають однофазний бензиновий двигун. Робота таких генераторів призначена, насамперед, для тимчасового забезпечення будинку електроенергією.

hort.dp.ua, а також газові генератори, призначені для більш тривалої роботи або навіть безперервної, мають більшу надійність і ціну.

Можливість автоматичного запуску двигуна, що істотно полегшить роботу з даним типом генераторів. Оскільки не знадобиться людська присутність в момент пуску і зупинки генератора. Єдиним мінусом моделей агрегатів з автозапуском, це їх ціна, яка деколи перевищує в два рази вартість апаратів з ручним керуванням.

Для дому добре підійде однофазний бензиновий генератор, по потужності в межах 4 кВт., а можливість автоматичного або ручного запуску, вирішаться вже індивідуально.