Монтаж рейкової стелі. Особливості роботи Звичайно, завжди хочеться, щоб стеля володів естетичним і привабливим виглядом, щоб так і було, необхідно вибрати якісні рейки.

Більш того, не забувайте, що ви повинні врахувати і прості правила монтажу, тоді робота буде проведена ефективно і ретельно.

Особливості проведення роботи

1. В першу чергу, потрібно зробити виміри, закріпити плінтус, він в свою чергу, стане виконувати насамперед декоративну функцію, більш того, він також буде виробом, який дозволить приховати стик, який утворюється між конструкцією і стіною. Також можна використовувати енергозберігаючі лампи salonlustr.com.ua, які відмінно підійдуть для освітлення.

2. Після проведення такої роботи, потрібно закріпити підвіси, також роблячи це якісно і правильно. Пам'ятайте, що потрібно проводити роботу ретельно і акуратно.

Пам'ятайте, що проводячи таку роботу, не можна забувати про те, що висота стель в приміщенні завжди повинна бути достатньою, так як подібні конструкції після проведення монтажу зменшать висоту стелі на 4-7 див.

Монтаж рейкової стелі. Особливості роботи
Монтаж рейкової стелі. Особливості роботи

3. Фахівці стверджують, що встановлювати рейки потрібно виключно з країв, при цьому, не забуваючи про зняття захисної плівки з рейок, пам'ятайте це найбільш важливий момент.

Залишилося по черзі заклацнути панелі на стрингерах, не забуваючи про те, що працювати потрібно акуратно, адже на панелях у противному разі з'являються вм'ятини.

4. Якщо ви бажаєте встановити відкритий тип рейкової стелі, то не забувайте, що він декорується щілинним профілем, а значить, його потрібно встановити в кінці роботи.

Монтаж рейкової стелі. Особливості роботи
Не забувайте обрізати профіль по довжині рейок, після чого встановлюється з особливою легкістю.

Висновок

Така робота вимагає особливого підходу, дотримання важливих навичок, досвіду, тільки тоді можна дійсно зробити все правильно, а результат позитивно вплине на ваш настрій і приміщення в цілому.

Адже, як відомо, рейкові стелі виглядають презентабельно, розкішно і чудово, що означає, якщо ви вирішили встановити їх, то приміщення вмить змінюється, воно стає шикарним і респектабельним, як ви й хотіли. Так що, потрібно вирішити, як вам вчинити, щоб робота була проведена правильно.