Система димовидалення Система димовидалення використовується практично в кожному нежитловому приміщенні. Її головна функція – забезпечити безпечну евакуацію під час пожежі. Пристрій працює наступним чином: у приміщення пускається чисте повітря, а дим усувається за допомогою приточно-димової вентиляції.

Таким чином, окрема кімната звільняється від хімікатів і дим не поширюється по всьому будинку.

Одне з головних завдань даної системи – пустити достатню кількість кисню, щоб люди могли вільно дихати під час евакуації. Пристрій також очищає повітря, звільняючи його від шкідливих газоподібних компонентів. Для того щоб підвищити безпеку будівлі при пожежі, необхідно встановити саме дану систему. Вона також вчасно сповістить про загрозливу небезпеку пожежі, щоб людям вдалося вчасно вийти.

Основні види системи безпеки

Система димовидалення підрозділяється на 2 основних типи: статична і динамічна. Статична – це та, при якій відбувається відключення вентиляції, завдяки чому дим не поширюється по всій площі будівлі.

Такий тип пристрою є відносно вигідним і більш простим, на відміну від другого. Динамічне димовидалення – дуже ефективний варіант. Усунення шкідливого газу проводиться з використанням спеціальної витяжки.

Як працює пристрій?

Система димовидалення
Пристрій усунення шкідливих речовин працює за допомогою спеціальних вентиляторів, вони мають 2 основні функції: перша – вилучення диму, друга – подача свіжого повітря в приміщення. Димовидалення часто проводиться через шахти вентиляцій, але також його встановлюють через систему окремих комунікацій.

Подібні пристрої потрібні для того, щоб убезпечити мешканців від нещасного випадку, важливо правильно змонтувати систему. Видалення диму здійснюється миттєво, після того як система прийняла сигнал про небезпеку.

Де застосовується система димовидалення?

Сьогодні пристрій можна побачити практично в кожному офісному приміщенні, в магазині, такі системи також встановлюються на виробничих підприємствах. Вони складаються з потужних вентиляторів димовидалення і якісних повітроводів. Дані складові відрізняються чудовою потужністю і працюють практично при будь-яких умовах.

Система димовидалення розроблена для різних типів приміщення, незалежно від площі. Її можна встановлювати в магазинах, офісах, концертних залах, на складах і т. д. Пристрій відрізняється зручністю у використанні і універсальністю, відповідає всім необхідним нормам і вимогам безпеки, допомагаючи захистити людей від нещасного випадку.