Правила вибору інструментальних візків Мобільні й компактні інструментальні візки, що переміщаються на колісній базі, оснащеної гальмівною системою, що експлуатуються в умовах виробничих і ремонтних об'єднань.

Основне завдання, покладене на обладнання, полягає в прискоренні робочого процесу шляхом забезпечення оперативного доступу до оснащення, деталей і інструментів.

Характеристика вибору параметра

Найбільш затребувані корпусні візки закритого типу, оснащені висувними ящиками, переміщаються на телескопічних направляючих, відрізняються підвищеною міцністю і зносостійкістю. Деякі напрямні комплектуються підшипниками кочення, додатково збільшують експлуатаційний термін. Максимальне навантаження, цей параметр напрямними, досягає 30 кг. Ящики при повному висуненні не випадає, а в разі потреби замикаються на центральний замок, що перешкоджає несанкціонованому доступу.

Інструментальні візки виділяються підвищеною стійкістю, завдяки механізму перешкоджає перекиданню. Контрольний тест, що дозволяє перевірити ступінь стійкості, полягає в одночасному розвитку всіх ящиків, завантажених інструментами на максимальну відстань. Вибираючи візок, слід звернути увагу на тип комплектації. Випускається устаткування, що дозволяє розміщувати інструменти різного типу, а є моделі, призначені для зберігання універсального набору.

Рекомендується вибирати візки з 5 – 6 ящиками з роздільниками полиць, забезпечують компактне і зручне зберігання дрібних предметів. Бажано віддати перевагу конструкції з регульованою колісною базою, оснащену парою рульових коліс. Оптимальними вважаються вироби, виготовлені з листової сталі товщиною 0.8 мм, оскільки вони володіють маневреністю і прийнятною масою в спорядженому стані. Придбання продукції із сталі меншої товщини не рекомендовано, оскільки вона не надійна, а товстостінні візки дуже масивні і неповороткі.

Аспекти вибору

Нададуть допомогу у виборі фахівці tumen.expert-154.ru, з якими можна зв'язатися за телефонами: +7 (383) 209-25-15; +7 913 987 95 19; +7 913 755 28 85 у Тюмені.

Обираючи продукцію, потрібно звертати увагу на такі ключові аспекти:

  • товщина листової сталі корпусу;

  • конфігурація колісної бази;

  • кількість та комплектація скриньок;

  • тип напрямних.
  • Правильно зіставивши ключові аспекти і провівши попередню перевірку, можна підібрати оптимальний варіант, який ідеально підходить для конкретних умов експлуатації. Інструментальні візки затребувані у великої кількості споживачів, завдяки універсальності і мобільності. Використання обладнання істотно прискорює робочий процес і спрощує доступ до інструменту безпосередньо під час ремонту.