Рівна підлога гарантія успішного ремонту Зараз є безліч різних способів вирівнювання підлоги, серед яких найбільшою популярністю сьогодні, повністю виправдано користується стяжка. І це, звичайно ж, цілком природно, адже вона здатна одночасно служити в якості ідеального підстави під різні види підлогових покриттів, так і у вигляді безпосередньо самих фінішних покриттів.

Підготовка розчину

Для того щоб правильно підібрати необхідний склад розчину, насамперед, дуже важливо точно визначитися з видом майбутнього підлогового покриття. Так, наприклад, якщо при облаштуванні підлоги передбачається застосовувати керамічну плитку, то тоді стяжку цілком можна буде виконувати за допомогою традиційного цементного розчину, а от у випадку з ламінатом або паркетною дошкою для її спорудження вже потрібні спеціальні універсальні або кладочні суміші.

Основні тонкощі самого процесу вирівнювання

Щоб стяжка в результаті вийшла дійсно максимально якісної, в ході її монтажу в приміщенні потрібно буде обов'язково витримувати певний рівень температури та вологості. Крім того, в ході проведення подібних робіт, також вкрай рекомендується користуватися спеціальним будівельним рівнем, що дозволить максимально точно провести розмітку нульового рівня.

Рівна підлога гарантія успішного ремонту
Саму процедуру заливання стяжки слід здійснювати тільки виключно на ідеально чисті поверхні. Для цього, робоче основа спочатку якісно очищається від бруду і пилу, а так само від різного роду жирних і масляних забруднень, а потім піддається досить ретельної грунтовці. І лише після проведення усіх необхідних підготовчих заходів, виконується безпосередня заливка самої стяжки і її вирівнювання по периметру всього приміщення.

При цьому для набагато якісного вирівнювання робочої поверхні, при облаштуванні стяжки найчастіше застосовують спеціальні затирочні машини. Дана процедура зазвичай здійснюється в кілька етапів, на першому поверхня піддається так званої грубої затірці, виконуваної з допомогою особливого диска насадки, а на другому (заключному) – проводиться її фінішне вирівнювання, що здійснюється спеціальною насадкою з плаваючими лопатями. Завдяки проведенню цих заходів у кінцевому результаті виходить ідеально рівна підлога, який зможе повною мірою гарантувати, що покладене на нього покриття зможе досить легко прослужити досить тривалий час, абсолютно не втрачаючи при цьому основних своїх якостей.