Облаштування спальні рекомендації по вибору підлогового покриття Всім, напевно, дуже добре відомо, що від того, який саме вид підлогового покриття був використаний при облаштуванні спальні, буде дуже серйозно залежати загальна атмосфера в даному приміщенні.

Саме тому, при підборі найбільш відповідного покриття дуже важливо все обов'язково проаналізувати, а також правильно визначитися з такими важливими параметрами, як зовнішній вигляд, якість самого покриття, тактильним ефектом і текстурою.

Дерев'яні покриття

У наші дні, найбільш поширеним рішенням при облаштуванні спалень вважається застосування підлогових покриттів, виконаних з різних сортів деревини. Хоча подібний варіант і є далеко не самим м'яким, порівняно з плиткою або каменем він, звичайно, виходить набагато більш теплим. До того ж, покриття даного типу також відрізняються ще й своєю особливою привабливістю і унікальною здатністю досить довго зберігати свою природну красу.

Що стосується мінусів у такого варіанту, то тут хіба що тільки можна виділити наступний момент: виконані з дерева покриття не мають належної шумоізоляцією, а значить, абсолютно кожен крок, в подібній ситуації, буде відмінно чути.

Ламінат

Облаштування спальні рекомендації по вибору підлогового покриття
У разі застосування ламінату, підлогу в спальні, завдяки наявності у даного матеріалу досить великого асортименту різноманітних візерунків, по своєму зовнішньому вигляду можна робити абсолютно будь-яким, починаючи з імітації під дерево, і закінчуючи ідеальним подобою кам'яного покриття. Крім того, при використанні такого матеріалу можна абсолютно не турбуватися про його обслуговуванні та чищенні, оскільки його поверхневий шар виготовляється виключно з натуральних матеріалів, що, природно, робить ламінат досить надійно захищеним від різного роду зовнішніх впливів.

Серед мінусів ламінату окремо слід виділити те, що його верхній шар по закінченні певного часу починає поступово зношується, а отже, через кілька років подібне покриття потрібно обов'язково міняти.

Вінілові покриття

Облаштування спальні рекомендації по вибору підлогового покриття
Відмітна особливість вінілових покриттів полягає в тому, що вони можуть відмінно імітувати візерунок і колір безлічі інших матеріалів. Крім того, сьогодні також можна придбати такий вид вінілового статі, який, у доповненні до всього іншого, буде ще і відрізнятися чудовими теплоізоляційними властивостями. В плані догляду, покриття подібного типу також не відрізняються особливою складністю, адже їх, як правило, достатньо лише регулярно пилососити і промивати водою.

Найголовнішим недоліком у подібних покриттів вважається те, що у складі вінілу присутній ряд досить токсичних компонентів, які в процесі експлуатації можуть виділятися в навколишнє повітря.