Як правильно вибрати ванну Дизайн ванної кімнати відрізняється своєю актуальністю, де кожна деталь створює гарний настрій. Ванна, займає головне місце, має відповідати певним параметрам.

На вибір покупця широко представлені вироби відомих світових брендів: українського виробника Artel Plast, китайського Mindo і чеського RAVAK.

Але, використовуючи дані проведеного опитування у www.artkeramika.dp.ua перевагу віддано марок провідних виробників: польської ТМ KOLO, і іспанської ROCA.

ТМ KOLO поставляє на світовий ринок ванни, виготовлені з акрилу. Вони різноманітні за формою: овальні, прямокутні, кутові і асиметричні, з можливою установкою гідромасажних систем. Купити легкі і міцні, www.artkeramika.dp.ua ТМ KOLO варто тільки тому, що вони володіють низькою теплопровідністю і звукопоглинальними властивостями.

Гнучкі з блискучою поверхнею, вони можуть бути виконані в різній колірній гаммі. Поверхня повинна бути однорідною, а товщина виробу - (5-6мм), свідчить про гарному якості акрилу. Простота форми, можливе відновлення подряпин, плям в домашніх умовах, антисептичні властивості акрилу – демонструють переваги акрилових ванн.

Іспанська фірма Roka, представляє різні моделі ванн з чавуну, стали і акрилу. Чавунні ванни Рока відрізняються міцністю, вони довше утримують тепло і володіють високою корозійною стійкістю. Сталеві ванни теж відрізняє міцність, легкість і низька ціна.

Покупця можна здивувати ексклюзивними ваннами, що відносяться до елітного класу. Це скляні ванни, також кам'яні литі виготовлені з мармурової крихти, з доповненням кварцу, полімерних смол і інших матеріалів. Кам'яні ванни можуть бути різноманітні за кольором, з застосуванням візерунків і розписів. Вони, як і акрилові, сталеві та чавунні, відрізняються тривалою службою експлуатації.

На замовлення виконують дерев'яні ванни, для їх виготовлення застосовують цінні породи дерев (дуб, кедр, горіх, клен та інші). Для збереження властивостей дерева і вологостійкості, під час обробки застосовують спеціальне покриття.

На вибір покупця представлені ванни різноманітні за формою, використання матеріалів та цінової вартості. Виконані в сучасному або класичному стилі, вони можуть прикрасити будь-яку ванну кімнату. Висока якість продукції, зручність у використанні, довговічність здатні завоювати довіру покупців.