Фарбуємо фасад Для чого фарбують фасад будинку? Для його захисту і в декоративних цілях. Але в даній роботі є свої тонкощі, які треба неодмінно враховувати, щоб і захист був надійніше, і краса не втратилася.

okna-moskva-ru.ru можуть бути поставлені замість старих, вже вийшли з ладу, вікон і скління. Давайте познайомимося з цими тонкощами і пофарбуємо фасад правильно.

• Підготовка поверхні.

Поверхня нашого фасаду треба ретельного підготувати до фарбування, інакше весь наш праця піде нанівець. В першу чергу очищаємо його від старого покриття, від пилу і бруду. Потім вирівнюємо площину, промиваємо миючими засобами і наносимо зміцнюючої просочення. Грунтуємо наш фасад. Якщо це цегла або цемент – грунтуємо шпаклівкою, якщо є метал – антикорозійним покриттям, якщо ж дерево – використовуємо лак.

• Правильно вибираємо час для початку робіт.

Фарбуємо фасад
Це один із важливих факторів успіху нашої роботи і довговічності фарбування. Під час дощу чи відразу віслюку нього цього робити не рекомендується, тому що стіни повинні бути абсолютно сухими. При яскравому сонці і в дуже жарку погоду краще цього не робити – поверхня буде різко висихати і покриється тріщинами. Ідеальний варіант – це суха, малохмарна погода. Вітряної погоди краще уникати тому, що весь пил і сміття прилипне до свіжої фарби і зіпсує естетичність нашої роботи.

• Вибираємо фарбу.

Для зовнішніх робіт краще всього підходить фарба на базі акрилу, хоча і на базі силікату або силікону їй не поступається. Це досить довговічні фарби, а фарба на базі акрилу ще і безпечна для здоров'я людини й для навколишнього середовища. Якщо ж у вашому фасаді є металеві елементи – фарба повинна бути на антикорозійного основі. Якщо елементи дерев'яні, або весь фасад зроблений з дерева – фарби на масляній основі з протигрибковими добавками.

• Вибираємо кисть.

Для кожного виду поверхні потрібно підбирати свою кисть – це забезпечить легкість та рівномірність фарбування. Якщо поверхня бетонна або цегляна – валик буде ідеальним рішенням, як і кругла кисть для фарбування важкодоступних місць. Якщо ж дерев'яна або металева – волосяна кисть допоможе фарбувати поверхню дуже рівно.

Після всієї проведеної підготовки можна сміливо приступати до самого процесу фарбування фасаду. Та, з урахуванням усіх розглянутих нами нюансів, ваша фарбування фасаду пройде легко і впевнено. А фасад в оновленому вигляді ще довгий час буде радувати око і душу красою виконаної роботи. Удачі!