Як вибрати грунтовку для дерева Ще з далекої давнини і по сьогоднішній час дерево вважається самим популярним матеріалом у будівельній сфері. А все, тому що якщо цей природний матеріал порівнювати з штучними, то він відрізняється особливими експлуатаційними характеристиками.

Наприклад, дерево володіє найбільш високими теплоізоляційними і шумоізолюючими властивостями.

Крім цього дерев'яний інтер'єр має особливу родзинку і шик. Будь-який вид дерева відмінно піддається абсолютно різній обробці і завдяки цьому приміщення в будинку можна зробити максимально затишним і комфортним.

Перш ніж дерево буде прикрашати інтер'єр його спочатку необхідно підготувати і відповідно потім провести обробку. Завдяки ретельній підготовці поверхні дерева до обробці можна буде значно збільшити термін привабливого зовнішнього вигляду. Особливо важливим моментом є правильний вибір грунтовки для дерева. У цій статті буде описана зрозуміла інструкція для тих, хто не зовсім знає як правильно підібрати ґрунтовку для того чи іншого виду дерева.

Інструкція

Щоб зрозуміти яку саме придбати грунтовку, достатньо буде просто докладно вивчити всі види цього складу.

Як вибрати грунтовку для дерева
Шелакова грунтовка - це такий спеціальний склад, який володіє нейтралізацією смоли. Така різновид ґрунтовки відмінно підходить до хвойних порід дерев.
Завдяки використанню шеллаковой ґрунтовки можна буде захистити дерево від знебарвлення під час виділення смоли на сучках.

Алкідна грунтовка - це такий вид складу, який здатний добре проникати в усі, навіть найдрібніші пори і заповнювати собою тріщини і порожнечі. Крім цього така грунтовка служить якісною захисним покриттям для будь-якого вигляду дерева. Єдине, що можна відзначити недоліком, це довгий просихання і різкий запах. Саме тому її краще всього не використовувати для житлового приміщення де немає гарної вентиляції.

Акрилова грунтовка - це найкращий варіант з усіх запропонованих на будівельному ринку. Ця ґрунтовка добре і глибоко просочує дерево, скріплює всі волокна і утворює на поверхні спеціальну паропроніцаємую плівку, яка буде протягом довгого часу перешкоджати руйнуванню. Звідси можна зробити висновки, що саме ця ґрунтовка є найбільш якісної і затребуваною.