Зберігання будівельних матеріалів Перед початком будівельних робіт, необхідно правильно організувати складування матеріалів. Це забезпечить нам: збереження придбаного майна, зручність використання в процесі виробництва і елементарне,- воно не буде нам заважати в повсякденній діяльності.

А тепер розглянемо всі пункти детальніше:

Збереження. Ми не буде піднімати дискусію про важливість кожного пункту, але заощадження витрачених коштів вагомо, при рівні цін на ринку. Для більшості випадків буде достатнім використовувати піддони і поліетиленову плівку, можна спорудити тимчасовий навіс.

Зберігання будівельних матеріалів
Зберігання будівельних матеріалів

Зручність застосування. Всі будівельні конструкції, матеріали та обладнання мають розташовуватися біля будівельного майданчика. Не захаращувати проїзд і доступ до будівельного об'єкта, знаходиться у кількості, яке буде використано без втрати своїх первісних якостей, а купуючи товари, нібито «дешевше» і наперед, ми їх не застосовується взагалі, а це недопустимо. Другий момент,- будівельне виробництво, має бути сплановано так, щоб нічого не було на заваді, то під'їзду транспорту і механізмів, то монтажу і влаштування конструкцій. Всі матеріали повинні знаходитися в близькості до свого застосуванню так, наприклад, матеріали для приготування цементно-піщаного розчину слід розташовувати таким чином: місце вибирається з розрахунку - найкоротший (зручний і безпечний) шлях до провадження робіт із застосуванням нашого розчину, таких місць може бути кілька, оскільки завдання номер один – раціональний підхід. До цього местоположению повинен проходити шлях доставки матеріалів і устаткування, підведені електрика та водопровід (або ємність з водою). Далі, при роботі з стріловим краном, розмір передбачуваної майданчики збільшується, щоб забезпечити умови для його роботи. Не забуваємо і про запас матеріалів, таких як: пісок і цемент, камінь, щебінь. Цемент беремо в кількості споживаного за два місяці. Пісок і щебінь, виходячи з вантажопідйомності самоскидів: 5, 12, 17, 25, 30, якщо дозволяє місцевість – можна брати про запас.

Зберігання будівельних матеріалів
Зберігання будівельних матеріалів

Комфортність. Так як в цій статті йде мова про приватному будівництві і ремонті, то будівельні матеріали не повинні заважати домочадцям в повсякденних справах.

Важливо! Якщо вам потрібно перевезення будівельних матеріалів до місця зберігання, у такому випадку рекомендую вам звернутися в компанію centrus.ua у них відмінна пропозиція!