Будівництво гаража з пемзоблоков Вибираючи матеріал для споруди гаража, роблячи порівняння і зіставляючи характеристику кожного, багато хто віддає перевагу пемзоблоку. У цього матеріалу є власні переваги – міцність, не дорогий, з високою теплоізоляцією, а зведення абсолютно не створює складнощів і не забирає багато часу – все це заощадження витрат та особистого часу.

Цей будівельний матеріал – пемзоблок - для споруди гаража прийнятний саме тому, що він буде досить теплим, ніж гараж, побудований з цегли. Пемзоблок володіє хорошою теплопровідністю завдяки його пористій структурі. Кладка з пемзоблока зводиться набагато швидше цегляної, оскільки один Пемзоблок перевищує розміри цегли в кілька разів.

При виконанні кладки з пемзоблока витрата розчину набагато менше. У принципі така кладка зовсім не відрізняється кладки цегли – перев'язкою. Як і будь-яку іншу кладку потрібно починати з виставлення кутів. Адже від правильно виставлених кутів і вершина буде мати форму правильного прямокутника. Для цього простягається волосінь або мотузка між кутами, яка буде контролювати саму площину і кут горизонталі. Вертикаль повинна регулярно перевірятися рівнем.

Можуть знадобитися і половинки блоків для кладки, що можна зробити шляхом розпилів блоків. І якщо така ситуація виникне, то розпиляти блок не складе великої праці. Всі надлишки розчину потрібно завжди прибирати кельмою, а, використовуючи металевий пруток, можна отримати декоративний шов.