Як правильно підготувати стелю На першому етапі підготовки стелі видаляється стара шпаклівка, фарба, штукатурка, керамічна плитка, щоб згодом уникнути появи тріщин.

Пофарбована поверхня в більшості випадків зачищається за допомогою наждачного паперу або шпателя, так як емаль або фарба на водно-дисперсійної основі не розчиняється водою.

Вапняна побілка розмочується водою і знімається з допомогою сталевого шпателя, а залишки змиваються губкою. В процесі ремонту можна буде використовувати пластикові канали від www.drenazh.su, які добре зарекомендували себе на ринку.

Після того як старі покриття видалені, переходимо до усунення дефектів стелі. При викривленні стелі до 10 мм використовується гіпсова штукатурка, до 30 мм – піщано-цементна штукатурка. Попередньо необхідно обробити поверхню складом грунтовки.

Оштукатурена поверхня грунтується, і після того, як вона просохне, наноситься декілька шарів шпаклівки. Дана операція служить для усунення дрібних дефектів підстави. Кожен шар після висихання шліфується шкуркою і грунтується. Це робиться для того, щоб між шарами була хороша зчіпка.

Як правильно підготувати стелю
Якщо стеля викривлений більш ніж на три сантиметри, краще всього використовувати для вирівнювання стелі гіпсокартон. Термін експлуатації даного матеріалу становить приблизно 20 років. Гіпсокартон підрозділяється на невлагостойкіе і вологостійкий.

Невлагостойкіе матеріал використовується в житлових приміщеннях - спальня, вітальня, а вологостійкий, відповідно, у приміщеннях з підвищеною вологістю - підвал, ванна кімната, туалет. За допомогою шпаклівки закладаються стики і елементи кріплення гіпсокартонних листів.