Цегляний паркан Огорожа дачної ділянки, є дуже важливим завданням для кожної людини. Таким способів в першу чергу можна захистити себе і своїх близьких, а також майно, яке у вас є.

Тому хочеться захистити свій дім від неприємностей. Як відомо, на ринку для цих цілей надано велику кількість матеріалів. Найвідомішим з них вважається огорожа з цегли.

Які цегляні паркани зустрічаються найчастіше

Існує величезна кількість цегляних парканів від компанії mega-zabor.ru, які будуть відрізнятися між собою. У більшості випадків, вони можуть відрізнятися за критеріями:

#9745; товщина кладки, виконує функцію надійності, чим товще буде паркан, тим він буде надійніше;

#9745; по фундаменту, який готується під цю кладку, найбільше використовується стрічковий фундамент;

#9745; наявність стовпів;

#9745; висоті огорожі, буде встановлюватись у відповідності з його товщиною, чим товще паркан, тим кладка повинна бути вище.

Переваги цегляного паркану

Основною перевагою цегляного паркану, є те, що він більш надійний, ніж інші види. Тому з таким парканом, ви зможете бути абсолютно спокійним, що ви і ваше майно захищено. Також, важливо і те, що такий паркан прослужить вам довгий час, так як термін служби може досягати більше ніж 50 років. Щоб доглядати за таким парканом, вам не треба буде додатково витрачатися, досить прибирати пил і бруд, щоб ваш паркан виглядав як новий. Зовнішній вигляд такого паркану, нагадує фортецю, він прекрасно буде поєднуватися з ландшафтним дизайном.

Недоставлення цегляного паркану

Незважаючи на те, що паркан дуже міцний і надійний, є і свої мінуси. В першу чергу, є необхідність зазначити його вартість, щоб звести такий паркан, доведеться витратитися, плюс, до всього вам треба буде найняти людей, які допоможуть зробити надійний фундамент і саму кладку. Крім того, вам доведеться використовувати і додатковий матеріал, наприклад, цемент. Важливо правильно вибрати матеріал, він повинен бути високої якості. Ще одним недоліком є і те, що такий паркан найкраще зводити влітку, тому що саме в жарку погоду буде добре сохнути цемент. Варто подбати і про гідроізоляції, щоб цегла не руйнувався від вологи.