Чим правильно закладати щілини в підлозі Після тривалого терміну служби підлог, можливо поява в них щілин. Перестилати ж підлоги, цей захід довгий і досить трудомістке, тому не у всіх людей є на це час.

Тому, як варіант, тут можна вийти з ситуації, що склалася, досить швидким та простим способом закладення щілин у підлозі.

Спосіб заробки з допомогою мотузки

При закладенні щілин у підлозі за допомогою мотузки, знадобитися відповідно сама мотузка, причому потрібної товщини і столярний клей. Перед закладенням щілин, мотузку необхідно добре промазати столярним клеєм, а потім щільно забити в наявну у підлогах щілину, залишивши в такому положенні приблизно на 24 години.

Далі потрібно приготувати спеціальну мастику, для якої потрібно деяку кількість ацетону і шматок непотрібного безосновного лінолеуму. Лінолеум ріжеться на маленькі частини, після чого розм'якшується в ацетоні. Отриманою пастою, необхідно ретельно зашпаклювати усі наявні щілини між дошками.

Чим правильно закладати щілини в підлозі
Чим правильно закладати щілини в підлозі

Спосіб заробки паперовою масою на клейовій основі

Для цього, не менш ефективного способу закладення щілин, потрібні шматки паперу і рідкий клейстер, або ж розчин столярного клею. Папір розривається на дрібні шматочки, після чого ретельно перемішується з клеєм, отриманої замазкою і закладаються щілини та інші дефекти в підлозі. Після висихання замазка дуже міцно тримається, і не розмокає, навіть якщо підлоги миються водою.

Закладення щілин дерев'яними планками

Для цього способу позбутися від щілин, необхідно спочатку виміряти ширину, а також довжину кожної заделываемой щілини. Потім необхідно буде за розміром нарізати дерев'яних планок, які після змащення казеїновим клеєм, акуратно забиваються молотком в наявні щілини. Також, можна взяти і змішати тирса з казеїновим клеєм, приготувавши тим самим замазку для щілин. Така замазка відмінно підійде для закладення невеликих щілин у підлозі.