Як вибрати люстру в дитячу Під час ремонту в дитячій дуже важливо враховувати і підбирати ретельно кожну дрібницю. І особливу увагу необхідно приділити саме світла адже зір потрібно берегти з самого дитинства.

Тому освітлення не повинно бути занадто мало, але воно не повинно бути надмірним. Щоб правильно підібрати люстру для дитячої кімнати, необхідно враховувати кілька порад, які будуть показані в даній статті.

Порада №1

Під час купівлі будь-якого дитячого товару спочатку необхідно розглядати безпеку. На люстрі повинен бути безпечний не тільки матеріал, з якого вона зроблена, але також і всі кріплення. Адже дитина виросте, і буде грати в рухливі ігри, під час яких він може випадково потрапити на люстрі або злегка її зачепити. Дуже важливо, щоб в такий момент вона не розсипалася і не розлетілася на частини.

Порада №2

Нітрохи не менше важливий і дизайн самої люстри. Багато батьків при виборі люстри насамперед враховують саме цю характеристику і це абсолютно не даремно. Адже дуже важливо, щоб люстра поєднувалася з усім дизайном приміщення і гармонійно в нього вписувалася. Щоб дитина нормально ріс і особливо з психофізіологічного стану потрібно, щоб його завжди оточували красиві і легко зрозумілі предмети. У багатьох дітей після 3-річного віку вже є свої переваги і побажання і краще всього давати вибрати люстру ним самостійно.

Порада №3

Як вибрати люстру в дитячу
Хлопчика краще всього вибирати люстри в синьому, блакитному або зеленому кольорі. Люстра може бути у вигляді кораблика або у вигляді машини. А для дівчаток найбільше підійдуть або квіточки, або феї, або які-небудь тварини. Якщо люстра купується для дитини в підлітковому віці, то найкращим варіантом буде більш строга модель, так як різнобарвне, як правило, подобатися тільки маленьким діткам.

Порада №4

Що стосується розміру і форми люстри, то це вже буде залежати тільки від розміру приміщення. Якщо кімната вузька і довга, то необхідно буде скористатися витягнутими шинами. У такого виду люстр є можливість керувати плафонами, і направляти світло в потрібний напрямок. Для невеликої квадратної кімнати підійде люстра-таблетка, тільки врахуйте, що світло у неї не дуже яскравий і можливо, що доведеться доповнювати освітлення ще кількома світильниками. Великі і висячі люстри зможуть підійти тільки для масштабних кімнат з високими стелями.