Особливості обробки дерев'яного будинку Перш, ніж починати оздоблювальні роботи в приміщеннях дерев'яного будинку, необхідно приділити увагу вивченню особливостей використовуваної деревини, оскільки всі роботи повинні бути проведені згідно з вимогами щодо фарбуванні дерева, з його структурою, з огляду на необхідність захисту від внутрішньої корозії і зовнішніх факторів.

Крім того, слід пам'ятати про існування побутового фактора, до прикладу, здатності до поглинання домашніх випарів і запахів.

Не варто шкодувати свого часу на те, щоб повністю вивчити особливості матеріалів, адже правильно підібрані поєднання типів деревини з оздоблювальними матеріалами будуть запорукою якості та надійності виконання опоряджувальних робіт. Дерев'яні будинки слід обробляти, виходячи з обраного способу обробки. Після того, як визначитеся з породою дерева і підготуєтеся до самих обробних робіт, зверніть увагу на те, які способи таких робіт існують. Зараз, у величезній безлічі представлені стандарти і технології виготовлення сумішей і складів, однак їх можна розділити на два основних типи: тонуючий і захисний.

Тонуючий покриття здатне проникати в структурні шари дерева на глибину декількох шарів і виробляти її фарбування. Однак, завжди варто мати на увазі, що для однієї і тієї ж просочення можуть існувати відмінності у зовнішньому вигляді, в залежності від поверхні, в першу чергу, визначається породою дерева, а також тим способом, який був застосований для того, щоб його зрубати і остругать. Захисний тип покриттів, навпаки, не буде проникати в структуру матеріалу, утворюючи при цьому умови гладкою чистої поверхні. Останнім часом з'явилися менш токсичні сполуки з водною основою, які є негорючими і не виділяють шкідливі речовини.