Як правильно вырать піноблок Завдяки бурхливому розвитку будівельних технологій ринки заполонили будівельні матеріали російського і зарубіжного походження. З величезного вибору можна виділити такий товар, як піноблок.

Він ідеально підходить для мурування стін та перегородок. До складу пінобетонних блоків входять пустотілі бульбашки, які мають здатність утримувати тепло і ізолювати шум. Такий блок важить легше цегли, його можна розпиляти і з ним зручно працювати.


Робимо вибір


Від вибору хорошого піноблоку залежить міцність і якість будинку. Колірна гамма піноблоку представлена від світло-сірого до темного відтінку. Часто покупцям пропонують несоответсвующий товар. Не варто купувати піноблок білого кольору так, як це може бути газосилікатний блок або пінобетон, якість якого багато в чому поступається пїноблоку. Білий колір свідчать про наявність вапна.

Як правильно вырать піноблок
Бульбашки зливаються, що входять до складу блоку, повинні бути чіткої форми, а ті, що з'єднані один з одним говорять про присутність газасиликата. На відміну від останнього, піноблок вологостійкий і володіє теплопровідністю.

Купуючи цей вид будівельного матеріалу, потрібно враховувати його розмір і вид. Вигляд нагадує геометричну фігуру, а величина залежить від встановлених стандартів. Якщо піноблок відповідає всім показникам, не гойдається на поверхні, не перевищує в розмірах, то в укладанні застосовують спеціальний клей.

Міцність - ще одна риса характеризує піноблоку. Матеріал не повинен кришитися, в іншому випадку, означає що при виготовленні була порушена технологія (у складі мала кількість цементу). Так само потрібно звернути увагу на внутрішню частину пінобетону. Порожнечі, що містяться всередині всі одного розміру і круглої форми. Змішані обриси набувають при техніці лиття. При такому виготовленні нижня частина блоку важче, ніж верхня. При зведенні стін такий матеріал використовувати не рекомендується.

При купівлі піноблоків торгові представники повинні надати сертифікат якості товару. У ньому повинні бути зазначена вся характеристика товару, що купується, а саме склад і наявність складових структур, наприклад, фіброволокно (впливає на міцність), властивості і щільність. Щільність її повинна бути 600 кг/м. куб. Блок розміром 200*300*600 при зважуванні буде становити 21,6 кг.