Як вибирати зовнішні двері Вибір кращих зовнішніх дверей це не проста справа. На сьогоднішній день головним критерієм залишається вартість, але не слід забувати про деяких параметрах, ключових для хорошого і тривалого використання зовнішніх дверей.

Двері будинку або квартири повинні виконувати кілька основних умов. Тільки такі двері можна вважати цінним придбанням, яка буде без проблем служити довгі роки.

Безпека

На першому місці слід поставити безпеку. Зовнішні двері повинні захищати від входу в будинок або квартиру, а, отже, в цьому випадку не слід надмірно економити. В даний час не дуже важко знайти надійну модель двері за доступною ціною, недовгі пошуки серед безлічі пропозицій різних інтернет - магазинів, безумовно, завершаться вдалою покупкою.

Як вибирати зовнішні двері

Коефіцієнт теплопередачі

На другому місці варто поцікавитися коефіцієнтом теплопередачі U. Це особливо важливо для дверей, встановлених в будинку, хоча і квартири повинні володіти більш високим показником цього параметра. Завдяки правильно підібраному двері, тепло зберігається всередині довше, що може допомогти знизити оплату за опалення.
Висота коефіцієнт теплопередачі залежить в першу чергу від матеріалів, які використовуються для виробництва. Масив дерева володіє високою цінністю, в наступному порядку: двері дерев'яні, сталеві і зі скловолокна.

Звукоізоляція

Захист від шуму це ще одним з важливих параметрів. Найбільш поширений рівень звукоізоляції близько 30 дБ, але без особливої праці можна знайти продукт з високим параметром. В цьому випадку зверніть увагу на те, що двері повинні бути з фальцем і мати прокладку на рами або стулки. Це додатковий захист від зовнішнього шуму.

Функціональність

Двері повинні бути функціональним. Це означає, що кращі будуть шириною не менше 90 см і висотою 200 див. Однак, при виборі дверей слід звернути увагу на те, в яку сторону вони будуть відкриватися.
Двері, які відкриваються назовні, трохи менш щільні, хоча в той же час більш безпечні в разі пожежі.

Зовнішній вигляд

Останнє, хоча не менш важливим є підбір найбільш відповідній кольоровій гамі. Тут важко бути порадником, тому що скільки людей, стільки й думок. Тим не менш, з естетичної точки зору хорошою ідеєю буде враховувати колір підлоги під час прийняття рішення про купівлю двері.

Придбання зовнішніх дверей для будинку або квартири має спроститися, при обліку всіх перерахованих елементів. За допомогою цього короткого списку зробити правильний вибір стає надзвичайно простий завданням.