Дитяча на дачі Дитячі кімнати, облаштовані на дачі є далеко не у всіх сім'ях. Але це - виняток, та ще яке! Облаштована з урахуванням основних потреб і невгамовної фантазії малюків.

У такій кімнаті, і іграшки майже не потрібні - потрапляючи в неї, ніби потрапляєш у казковий чарівний містечко.

Дорослі, відкривши двері в таку кімнату, навіть не будуть знати, куди дивитись; діти ж прямо побіжать до широкої сходах-шафі. Це дуже оригінальна конструкція сходів, зовнішня сторона якої являє собою три відділення для зберігання одягу, відгороджених від кімнати жартівливими фіранками.

На одній з них навіть пришиті по-клоунському великі гудзики. Сходи, як і належить, обладнана зручними поручнями. Стіна прикрашена яскравим фотопринт, виконаним на основі картин дитячої художниці. Сидячи на такий драбинці, дітки зможуть легко уявити себе на дахах казкових будиночків, які розташовані по сусідству.

Дитяча на дачі
Майже всі діти люблять невеликі простори, вони постійно будують собі маленькі курені або будиночки з картонних коробок. Ось і в нашій дитячій будиночки обладнані всередині будинку. Для цього у двох протилежних стін розташувалися маленькі затишні ліжечка.

А над ними, як у казковому саду, розцвів чарівний сад з наливними яблучками -його чудовий аромат поширювався з відкритого навстіж віконця... Дивлячись на це маленьке диво на стіні, навіть не віриться в те, що це всього лише химерна людська фантазія.

Казковими деревами з наливними яблучками прикрашені і ліжечка, і стінки, і навіть опалювальний радіатор. Для того, щоб звичайна кімната перетворилася в казку, потрібні найніжніші відтінки кольору блакитного неба і сонця. Стеля виявився вершково-білим.

Дитяча на дачі
По периметру всієї кімнати розвішано безліч смугастих килимків, малюнок на яких утворений різними фактурами. Ці настінні килимки мають аж потрійну користь - зовсім як у мультфільмі «Простоквашино», дірки на стіні не приховують.

А так - відмінно утеплюють, весело прикрашають (смужки з тканини, так і нагадують складені разом олівці), а також виконують функцію тренажера для розвитку дрібної моторики - адже смужки мають різну фактуру: груба в'язка, з ворсом, без ворсу... На ліжечках покладені м'які зручні матраци. Вікно кімнати і віконця у ліжечка прикрашають штори з яскравих натуральних тканин.

З них зроблено безліч подушок, розкиданих по кімнаті, і штори для шафок під драбинкою. Місце над ліжечками освітлено стилізованими бра з олівцями, а на відкидному столику розташувалася забавна лампа-олівець. Вчитися всьому новому і корисному за таким ненудним столом буде легко і весело.

Дитяча на дачі
Люстра під стелею теж дуже оригінальна - яскрава, стильна, з маленькими дзеркалами на абажурі - під стати інтер'єру. Підлогу прикрашає м'який зелений килим з довгим ворсом. Виглядає як свіжа зелена травичка, в якій так забавно потопають маленькі дитячі ніжки.

Що і говорити, про такий кімнаті мріє не тільки кожна дитина, але і його батьки. Це абсолютно незвичайна дитяча фантазія з масою пристосувань для ігор, безліччю місць для зберігання речей та іграшок, яскрава і незвичайна. Але тепер постає інше питання - як виманити дітей з такої кімнати на вулицю?

Якщо вам потрібно www.ledart.ru або ж якась інша світлотехніка за низькою ціною, тоді рекомендую скористатися послугами інтернет-магазину www.ledart.ru