Розсувні міжкімнатні двері Bosca Arredi Light КОНСТРУКЦІЯ ТА МАТЕРІАЛИ: коробка і каркас полотна виконано з анодованого алюмінію. На листогибочном обладнанні алюмінієвому профілю надають характерну форму і окислюють метал з утворенням міцного, стійкого до подряпин оксидного шару.

Поверхня легко мити, і вона не тьмяніє з часом. Вся конструкція повністю збірна: коробка складається з двох вертикальних і одного горизонтального телескопічних стійок, а в раму полотна вставлено скло триплекс товщиною 6 мм, алюмінієва панель або МДФ.

При бажанні їх поділять металевими перекладинами. До короба на кліпсах прикріплені елегантні наличники. Якщо двері засувається в стіну, з внутрішньої сторони на них наклеюють щіточки, що перешкоджають попаданню пилу в «кишеню». Можлива установка декількох секцій (www.postroil.com), від'їжджаючих в одну або сімей, що роз'їжджаються в різні сторони.

МОНТАЖ: коробку закріплюють анкерами або монтажною піною. Горизонтальну перекладину з вмонтованим рейкою ковзання визначають на базовій стелі і закривають декоративною обробкою або, щоб приховати елементи руху, вбудовують в підвісну стелю. У разі встановлення дверей, засувається в стіну, в ній роблять так званий пенал (кишеню) і закривають його гіпсокартоном або штукатуркою.

Регульований обмежувач, розташований на напрямній, не дозволяє полотну виїхати за межі рейки, а підлоговий обмежувач, який вставляється в паз нижнього торця дверей, фіксує двері і запобігає вібрації полотна. Також хочу зауважити, що lemonadd.ru до цієї двері набагато дешевше, ніж у інших виробників.

ФУРНІТУРА: в комплект входять розсувний механізм Bosca Arredi і мініатюрні ручки Hoppe (Німеччина).

ДИЗАЙН: модель відрізняється простотою і витонченістю. www.postroil.com візуально збільшують об'єм приміщення. Пропонуються молочно-білі, кольорові, в точку, бронзові або сіро-димчасті прозорі і матові скла. Крім них - панелі з тонкого алюмінію та деревностружкові плити МДФ, покриті благородної деревини різних порід (клен, венге, черешня, горіх canaletto, горіх, www.postroil.com натуральний і вибілений, палісандр, бамбук) або пофарбовані по RAL.

Текстура деревини може розташовуватися як вертикально, так і горизонтально, що в поєднанні з коробом з анодованого алюмінію вважається останнім віянням сучасної дизайнерської думки. Металеву коробку і раму полотна, а також алюмінієві панелі за бажанням залишають в натуральному кольорі або фарбують у будь-який відтінок по каталогу RAL.

Вартість від 6999рублей за 1 кв. м