Будинок з цегляними стінами і оригінальним дахом
Будинок з цегляними стінами і оригінальним дахом

Цей будинок, розташований в передмісті Лілля, (Франція) був побудований недавно на невеликому лісистій ділянці.

Своїми цегляними стінами, оригінальної дахом будинок, придуманий лилльским архітектором Бертраном Леклерком, з першого ж погляду справляє враження скромної добротного житла.

Здається, що все тут зроблено згідно з фламандським традицій, І все-таки він не має нічого спільного з сільськими будівлями в стилі неорустик, які виростають всюди, як гриби.

Це не банальна копія і не ностальгія за минулим. Закритий з правого боку, зліва він приймає форму злегка надломленої дуги і виходить на терасу, простору галявину і сад зі столітніми деревами. Будучи продовженням будинку, повністю засклена веранда манить в саму гущу зелені, залитої світлом.

Сполучені між собою широкими проходами житлові кімнати першого поверху відокремлені один від одного лише кількома сходинками. Таке розмежування утворює простору перспективу всередині будинку. Добре продумане єдність обстановки будинку створює справжню гармонію ансамблю.

Ретельно підібрані кольори не змішуються один з одним, але тяжіють до витонченої злагодженості. Обстановка вишукана, ніжна, світла, затишна.

Будинок з цегляними стінами і оригінальним дахом
Будинок зі сторони саду приймає дугоподібну форму. Орієнтовані на південний захід вікна житлових кімнат зроблені в цьому внутрішньому фасаді будинку. Виконане в даху спальні другого поверху вікно зі скляною фрамугою.

Вітальня і веранда виходять на простору галявину саду. Тераса, покрита кам'яною плиткою, є продовженням кімнат. Стіна будинку із фронтоном з цегли і дах веранди з дерев'яних брусів допомагають краще сприймати витончене рівновагу між традицією і сучасністю, задуманий архітектором. У вітальні в несучу стіну вбудовані великі, що примикають до каміна розсувні двері, за якими знаходиться веранда. Ансамбль теж дуже гармонійний.

Розсувні двері, які придумав архітектор, приховують два великих стінових шафи. Виходять у двір два вікна постійно прикриті фіранками з того ж матеріалу, що і штори. Через них в кімнату проникає дуже м'яке світло.

Будинок з цегляними стінами і оригінальним дахом
Зайшовши до вітальні, ми опиняємося перед облицьований деревом каміном, дизайн якого був розроблений господинею дому. Портал каміна обрамлений каменем.

Два канапе, розташовані під прямим кутом і оббиті піку з візерунком, що зображують птахів, стоять по обидві сторони низького скляного столика, каркас якого виконаний з латуні і сталі. Веранда, є продовженням вітальні і розташована трохи нижче, справляє враження, що ми потрапили в сад. Господарі поставили там маленький письмовий стіл.

Передпокій добре висвітлена через великі вікна, вона помітно розширена за рахунок дзеркала, яке займає всю стіну в глибині. Є частиною цієї стіни двері в буфетну також дзеркальна.

Будинок з цегляними стінами і оригінальним дахом
Біла блискуча сходи ведуть в спальні. Полірований підлогу, поєднується з підлогою кімнат, призначених для трапези, зроблений з каменю і прикрашений неполірованими ромбиками.

Вхід у кімнату батьків — через ванну з безліччю дзеркал. Кругла ванна з екраном кріпиться до стіни між кімнатою і ванною. Ліжко стоїть у химерної сходи, яка включає в себе дві ніші в головах. Придумана архітектором, вона дозволяє приховати трубу каміна вітальні, надає кімнаті справжнє відчуття простору і дозволяє помістити в ній кілька гарних предметів інтер'єру.

До речі, якщо вам потрібні картонні коробки рекомендую замовити їх тут petrokorob.ru.

За матеріалами журналу "ДІМ"