Капітальний ремонт квартири з чого почати Капітальний ремонт є серйозним заходом, яке необхідно починати з чіткого плану. Продумується на цьому етапі все до дрібниць: починаючи розташуванням розеток, розстановкою меблів і санвузлів, і закінчуючи періодом, в той момент, коли процес буде запущений.

Зауважимо, що жити в квартирі, де проводиться капітальний ремонт – неможливо, тому найпростіший варіант – тимчасово зняти квартиру без посередників, що доступна за наступним посиланням - www.aparter.ru.

Капітальний ремонт квартири з чого почати

Кращий період для здійснення ремонту – кінець літа, адже в зимовий час року капітальні зміни реалізувати досить складно: потрібно постійно провітрювати приміщення, до того ж, багато оздоблювальні матеріали можуть змінювати свої властивості від перепадів температур. Тому, краще всього сісти продумувати план майбутнього житла починаючи з зими. В першу чергу робляться заміри, після чого малюється масштабний план. Як варіант, з паперу вирізається меблі та «проектується» на плані, завдяки чому ви в майбутньому зможете уникнути багатьох незручностей. Відштовхуючись від планування та розташування всій меблів розраховується схема електропроводки.

Наступний крок – перехід до практичних дій. Варто зауважити, що початок робіт вважається найбільш брудним: приміщення «очищається» від лиштв, косяків і плінтусів, якщо такі є. Далі вирівнюються бетонні поверхні: підлоги, стіни, і, якщо є така необхідність, прорізаються дверні отвори або повністю зносяться стіни. Після цього етапу здійснюється прокладка електропроводки, встановлюються радіатори опалення, замінюються або переустанавливаются санвузли. Кожна з цих операцій буде супроводжуватися пилянням, зварюванням, прорубанием, тому дуже важливо, щоб у приміщенні не залишалося нічого цінного, що могло б постраждати.

Дуже важливо грамотно продумати електричну проводку, адже від неї, по суті, буде залежати майбутній дизайн житла: починаючи розташуванням мікрохвильовки і кухонної витяжки і закінчуючи плазмовою панеллю і аудіосистемою в спальні. Якщо даний момент не продумати заздалегідь, то велика ймовірність, що доведеться здійснювати перепрокладку проводів, що вимагає і перенесення розеток. Варто розуміти, що в першу чергу потрібно здійснити прокладання проводів, а вже після цього підключати живлення.

Що стосується робіт, пов'язаних з опаленням, водопроводом і каналізацією, то ними також слід займатися в той момент, коли в приміщенні нічого не зможе постраждати від впливу «болгарки» або зварювання. До речі, вітчизняна будівельна традиція має певну особливість: велика ймовірність, що в перерізі кімната буде не прямокутної, а у вигляді паралелограма або зовсім неравнобедренной трапеції. У зв'язку з цим, може знадобитися додаткове вирівнювання стін і підлоги. Такі роботи необхідні не тільки з естетичної, але і з практичної точки зору: адже до кривої стіні проблематично монтувати плінтус або двері.

Після завершення робіт у «нижній» частини житла, слід переходити до того, щоб проробляти отвори під навісний монтаж конструкції. Як тільки роботи, пов'язані з установкою стелі, підійдуть до кінця, можна знову перейти до «нижнім» робіт – класти паркет, ламінат або будь-яке інше підлогове покриття.

Після робіт з підлогами і стелями, наступний крок – стіни. Для того, щоб здійснити якісну поклейку шпалер, слід демонтувати розетки. Завершальними штрихами капітального ремонту є установка плінтусів, віконних наличників, дверних прорізів, розеток та інших дрібниць.

Далі підключають електрику і готової квартирі встановлюється меблі, побутова техніка і все інше, закладене в попередньо підготовлений дизайн-проект.