Вхідні двері Останнім часом в квартирах встановлюються саме сталеві двері. Одними з самих надійних є вхідні двері торекс. Вони виготовляються за спеціальною технологією з заливкою внутрішньої порожнини твердим поліуретаном, що надає додаткову жорсткість і стабільність розмірів при низьких температурах.

А виготовлена з цельноформованного профілю коробка гарантує міцність та збалансованість геометрії на весь період експлуатації.

Нечасто, але виникають ситуації, коли необхідно поставити замок на вхідні двері або придбати нову з замкової захистом від кримінального злому. Щоб вирішити цю задачу, необхідно при виборі замкової системи звертати увагу на наступні параметри.

По-перше, клас стійкості до зломів. Всього їх 13, а для побутових дверей найвищий 4-й клас, вище вже йдуть банківські двері і сховища цінностей.

По-друге, якого типу замок ви виберете: з циліндровим механізмом або сувальдного типу. Правда, краще відразу два варіанти поставити на вхідні двері, адже один замок має одні недоліки, іншої інші, а разом вони зможуть забезпечити необхідний захист вашому приміщенню.

Ще подбайте про додатковий захист самих замків: для циліндрового механізму у вигляді броньованої накладки, а замок сувальдного типу необхідно захистити броньованої пластиною. Якщо ви вирішите самостійно поставити замок на вхідні двері, вам знадобляться такі інструменти, як перфоратор, болгарка, стамеска, молоток, лінійка і рівень. Але краще таку роботу довірити фірмі або майстра-професіонала.

Заміна вхідних металевих дверей на нові металеві двері є складною технологічною процедурою. Неграмотна заміна може призвести до послаблення захисту і повторного пошуку як двері, так і фахівців за її установці. Зазвичай процес заміни вхідних металевих дверей відбувається протягом декількох годин і залежить від особливостей дверного отвору, його розмірів та несучої здатності основи, до чого буде кріпитися короб.

Заміна вхідних металевих дверей поділяється на кілька етапів. На першому етапі готують дверний отвір, очищають його від штукатурки, обсипається бетону і стирчить арматури. При необхідності перфоратором коригується і сам отвір. На другому етапі дверна коробка кріпиться на анкерні болти, попередньо просвердлені отвори на глибину 25 див.

Після перевіряють рухливість дверної конструкції, люфт не повинен перевищувати допустимих розмірів. І на останньому етапі заливається розчин в дверну коробку, все шліфується. Цей нескладний процес закінчується остаточної навішуванням дверного полотна. Але найменше відхилення від технологічних норм призведе до браку в роботі, тому так важливо, щоб це робив фахівець.

Крім сталевих дверей, все частіше використовуються пластикові двері з писаними вітражами. По надійності вони нітрохи не поступаються сталевим захисникам, так як при їх виготовленні застосовується спеціальна технологія загартовування скла. Готові вхідні пластикові двері не тільки виконують свою функцію щодо захисту приміщення, але і ще роблять його гарним.

Дверна коробка виглядає як звичайна пластикова віконна рама, але це не так, надійність рами забезпечує сталевий каркас, незнімні петлі і якісне з'єднання полотна двері з рамою. Готові вхідні пластикові двері можуть бути оформлені різними вітражами, а завдяки ламінації можна підібрати будь-який колір, що гармонує як з фасадом, так і з дизайном внутрішнього приміщення. Готові вхідні пластикові двері чудово справляються з такими проблемами, як енергозбереження, захист від холоду, пилу та шуму.