Невеликий ремонт у ванній кімнаті Іноді потрібно зробити короткочасний ремонт у ванній і полагодити наприклад змішувач, а також встановити rollet-market.ru. Часто у ванні відбувається заміна старих гачків на нові - більш модні, або заміна полички, дзеркала або шторки.

Але це все дрібниці, які не вимагають великих витрат і великої кількості часу. Коли все це робиться поетапно, врешті-решт, доводиться все одно робити косметичний ремонт. Адже з'являються нові отвори і часто залишаються не забитими старі, а їх необхідно ліквідувати. Багато починають робити ремонт, коли вже «очі не дивляться» на це неподобство або просто хочеться освіжити кімнату і зробити її більш функціональною і світлою.

Під час косметичного ремонту, як правило, сантехніка залишається на місці, і виконуються виключно оздоблювальні роботи. Такі роботи здатні приховати раніше завдані технічні дефекти. Косметичний ремонт не передбачає перепланування ванної кімнати, а просто робить приміщення чистим і красивим.

Часто при такому ремонті знімають старий кахель на підлозі і на стінах, вирівнюють стіни і інші поверхні. Багато укладають новий стеля кахельною плиткою або сучасними панелями. Стіни можуть бути оброблені пластиком замість кахлю. Оновлюється двері або, що значно рідше, встановлюється нова. Відновлюється сантехніка, при цьому йде заміна прокладок, сантехніка не демонтується. Якщо водопровід сильно зношений, то його замінюють. Потім встановлюють нові меблі, дзеркало, шафа або тумбочку.

Невеликий ремонт у ванній кімнаті
Невеликий ремонт у ванній кімнаті
Невеликий ремонт у ванній кімнаті
Невеликий ремонт у ванній кімнаті

Після проведення косметичного ремонту зовнішній вигляд ванної кімнати змінюється кардинальним чином. Крім того можна розраховувати на мінімальні витрати, і якщо квартира готується до продажу, то нова ванна підвищить ціну квартири. Косметичний ремонт не займає багато часу і закінчити його можна за 2-3 дні. При ремонті не потрібні додаткові конструкції і будівельні матеріали. Кахель або пластикові стінові панелі, не сильно вдарять по кишені господаря, але, безсумнівно, порадує людей мають невеликий достаток.

До недоліків косметичного ремонту можна віднести той факт, що не робиться заміна комунікацій і ванна не може бути переставлена в інший кут ванної кімнати. Під час косметичного ремонту огріхи просто замазують, але це не означає, що їх більше немає. Але якщо косметичний ремонт проводиться не дуже старому будинку, то це можна тільки вітати.