Чим обробити дверний укіс Після установки дверей наступною операцією слід декорування прилеглій навколо площі, адже навіть якщо дверний укіс і б оформлений, то після монтажу дану процедуру потрібно буде повторювати знову.

Вибираючи спосіб цій операції слід враховувати, що на укоси дверного типу лягає додаткове навантаження у вигляді постійної вібрації від експлуатації дверей і истирающее вплив на поверхню, особливо в районі дверної ручки. Тому обробка повинна бути не тільки красивою, і також стійкою до вібрації і стирання.

Будівельні технології пропонують такі варіанти облаштування дверних укосів:

1. Дерево, МДФ. У будь вигляді оздоблень найбільш природно і натурально виглядає подібний з декорируемым виробом матеріал. Так як зазвичай двері або дерев'яні, або з імітацією під дерево (це стосується також металевих виробів), то самим розкішним варіантом буде застосування для обробки дверного укосу деревини, або МДФ, що навіть краще. Справа в тому, що натуральна деревина дуже педантична в обробці і експлуатації, а з МДФ все набагато простіше, хоча на вигляд ці два матеріалу важко відрізнити. Монтаж такого укосу проводиться дуже швидко, і може бути здійснений протягом одного робочого дня

2. Штукатурка. Досить старий вид оздоблення дверних укосів, у сучасному будівництві застосовується в основному для обробки зовнішніх площин, так як володіють більшою стійкістю до впливу кліматичних факторів, ніж дерево та МДФ. При роботі зі штукатуркою завжди наявна багато бруду, і сам процес монтажу набагато довше, ніж попередній, адже штукатурний розчин повинен добре висихати. Як правило, цей процес здійснюється не менше трьох днів. Подальша обробка по штукатурці сюди не включається.

Чим обробити дверний укіс

3. Гіпсокартон. Принцип цього виду обробки схожий зі штукатуркою, але за рахунок застосування гіпсокартону пилу і розчину йде менше. Також, на відміну від штукатурки, укіс з гіпсокартону може додатково посилюватися теплоізоляцією, яка закладається під гіпсокартон. Але слід враховувати, що з-за своєї крихкості такий тип оформлення може застосовуватися лише у випадках малої механічної навантаження на поверхню. У будь-якому випадку, після установки гіпсокартону потрібно проводити подальшу обробку фінішним шпаклюванням, фарбуванням або обклеюванням шпалерами. Швидше ніж за три дні таку роботу провести неможливо.

4. Пластик. Цей спосіб застосовують нечасто, зазвичай у випадках, якщо і стіни обробленими пластиковими панелями. Також іноді в якості оздоблювального матеріалу застосовується ламінат, але практичністю і дешевизною цей спосіб не відрізняється.