Влаштовуємо місце для шин в гаражі Багато автолюбителів намагаються зберігати запасні деталі в якісних умовах. Однак не всі з них знають про те, як краще і правильно знайти місце для сезонного зберігання шин.

Умови зберігання

Звичайно, шини зберігати можна практично в будь-якому місці, але гараж є найкращим рішенням. У цьому приміщенні є всі умови для сезонного зберігання. Температура і вологість повітря в ньому постійна.

Влаштовуємо місце для шин в гаражі
Шини від krainashin.com відмінно зберігається в гаражі і будуть готові надійно служити. Знявши шини з коліс, повісьте його на стіну, на дротяних гачках або складіть у вигляді стопки зошитів. Здійснюйте перевірку щотижня. Регулюйте тиск.

Ні в якому разі не зберігайте шини біля теплових радіаторів, батарей, тому, що на них можуть потрапити різні рідини.

Перед тим, як покласти шини на зберігання обов'язково оберніть їх целофаном, так ви уникнете контакту з поганими зовнішніми впливами.

Обробіть їх консервуючими спеціальними засобами – це потрібно для того, щоб збереглася гумова структура.

Поставивши шини вертикально, постійно перевертайте, робіть це декілька разів на місяць. Так ви зможете довше продовжити термін експлуатації.

Розміщення авто запчастин

Площа гаража є невеликий, створіть неповторний інтер'єр. Обладнайте приміщення за всіма правилами. Навісьте полички, встановіть шафи і ящики. Проведіть електрообладнання. Зробіть хороше освітлення. Придбайте міцні двері. Особливу увагу приділіть замків, вони повинні добре захищати від непроханих гостей.