Бюджетний варіант міжкімнатних дверей Двері потрібні всім: багатим і людям, які не мають хорошого матеріального достатку. Виникла необхідність у виробництві дверей, доступних для будь-якого шару населення.

Ведеться велика робота по розробці нових, штучних матеріалів. Ці матеріали імітують натуральне дерево, але замінити, звичайно, не зможуть.

При спорудженні дверного блоку не з цільного дерева, а з шматків, дотримуються особливої технології, яка полягає в склеюванні їх під тиском. Кожен шматок ретельно підбирається, враховуючи малюнок структури волокна деревини і відкидаючи з браком. Матеріал такої якості та методу виготовлення називається «євробрусу». Хоча двері які можна знайти тут www.sibir-master.ru, виконані з «євробрусу» не цінуються як сто відсоткове дерево. Все одно мають попит у споживачів і багато плюсів щодо позитивних якостей. Насамперед, це доступність в ціні. Відмінна здатність чинити опір механічним впливам, володіють високою міцністю, не змінюють розмірів при вологості.

Є і недоліки біля дверей з клеєного масиву. Несумлінність виробника неможливо перевірити. З якого матеріалу деревини підібрані шматки, і якість клею теж може бажати кращого. Слід вибирати виробника, який не ризикне втратити свій імідж.

Бюджетний варіант міжкімнатних дверей
Бюджетний варіант міжкімнатних дверей

Використовуючи декілька видів переробленого дерева, отримали метод обробки двері, яка називається шпонуванням. Двері виготовляють різними технологіями і тільки покривають шпоном. Виготовивши каркас з будь дешевої деревини, застосувавши для фільонок, приміром, ДСП. Дизайн таких дверей цілком пристойний, рівномірний колір і відсутність візуальних недоліків. Виробництво і попит таких дверей високий. Так як вартість доступна для будь-яких верств населення. Термін служби безпосередньо залежить від якості виготовлення виробу і виробників.

У житті кожної людини зустрічалася різноманітна продукція з плит ДСП. Виготовляють з такого матеріалу та двері. Вони помітно поступаються за своїми характеристиками, від дверей виготовлене з натурального цільного матеріалу. І споживачам необхідно звернути увагу на покриття. Двері з ДСП відносять до бюджетних.

Виробництво дверей з ХДФ, МДФ підвищили якість порівняно з ДСП. Вони більш вологостійкі з-за ламінованого покриття. Двері стійкі до хімічних побутових рідин. Ціна також радує.

Бюджетний варіант міжкімнатних дверей
Бюджетний варіант міжкімнатних дверей

Широкий попит для виробничих закладів і офісів. Знайшли двері з стільниковими наповнювачами. Вони відносяться до недорогих дверей, тому іноді знаходять застосування не тільки в різних конторах або магазинах, але і в квартирах. Маючи дерев'яний каркас, заповнений осередками з картону нагадуючи своїм виглядом бджолині стільники, який обклеюють з двох сторін будь-яким оздоблювальним матеріалом (ДВП). Покриваючи такі двері ламінатом або склопакетами, обробляючи морилкою, вони приймають завершений вигляд.

Перераховуючи технології виготовлення міжкімнатних дверей, можна розібратися в різній вартості тієї або іншої конструкції. Необхідна тільки консультація продавця про виробника дверних блоків.