Двері з природних матеріалів - у чому перевага Останнім часом, гостро стало питання, що стосується земних ресурсів і забруднення навколишнього середовища. Саме тому, дизайнери і архітектори всього світу, почали роботу над таким проектом як екологічний будинок.

Він не тільки не шкодить зовнішньому світу, відходами, але і при цьому сам виробляє електроенергію з альтернативних джерел. Але основа основ, - це, звісно, природні матеріали в якості будівельних ресурсів.

Розглянемо дане питання на прикладі міжкімнатних дверей. Ці вироби мають не тільки функціональні, але і естетичні властивості, тому матеріал з яких вони виготовляються дуже важливий. Найбільш підходящий для екологічного будинку, це звичайно деревина. Це звичайно означає, що вартість їх буде вище, ніж у просто двері з замінника або металу. Але зате, це точно буде говорити про те, що вона безпечна для здоров'я. До того ж, дерево може підтримувати оптимальний мікроклімат в будинку, регулюючи вологість і тепло. Такими якостями як теплоізоляція і звукоізоляція, вони звичайно мають так само.

Є варіант придбати двері з замінника. Звичайно вони поступаються за якістю і показниками натуральній деревині, але при цьому можуть бути так само безпечні і практичні. На жаль, можливий варіант придбання підробки і тоді, можливість отримати не тільки не доброякісну, але і небезпечну для життя двері зростає.

Існують так само скляні і пластикові двері. Вони на жаль, не так практичні. І не мають такої популярності як дерев'яні двері. До того ж краса і затишок, створювані такими дверима, не порівнянні з натуральними. Найбільш вдалий зразок екологічного будинку, був представлений на іспанській виставці. Вид такого будинку досить оригінальний і скидається на будинку ескімосів або юрти кочівників. Особливу схожість представлено в тому, що ця споруда збирається за кілька годин. Але при цьому, в будинку можна створити абсолютно будь стилістичне рішення. Вартість такого будинку, в розрахунку на масове користування, складе близько 25 тис. євро.