Як вибрати ручки для скляних дверей в душ У тому випадку, коли вам потрібно підібрати ручки для скляних душових дверцят, а ви не знаєте, як це зробити, можна ознайомитися з цією статтею. Багато хто вважає, що може бути простіше, ніж ручки на двері?

Однак, сучасні виробники пропонують найрізноманітніші варіанти, які відрізняються не тільки формами та розмірами, але і типом установки, матеріалом і багатьом іншим, тому, звичайний користувач просто починає губитися. До речі, асортимент фурнітури для душу доступний за наступним посиланням - dushfurnitura.com.ua.

Як вибрати ручки для скляних дверей в душ

Ця задача стає простим лише в тому випадку, якщо розбиратися в сучасних видах ручок, їх достоїнства і недоліки. Відштовхуючись від цього, можна без особливих труднощів підібрати якісні ручки для скляних душових дверцят. Варто зауважити, що на даний момент передбачається кілька типів таких ручок:

• скоби. Дана модель відрізняється тим, що зовнішнім виглядом нагадує дугу або квадратну дужку з двома точками, за допомогою яких здійснюється кріплення до дверей. В основному, подібні ручки мають висоту 20 або 40 см;

ручки офісні і рейлінги. Що стосується кріплення, такі ручки схожі зі скобами, так як також мають дві точки для кріплення. Відмінність їх полягає у зовнішньому вигляді: вони виробляються прямими, досить довгими, та й сама ручка розташовується на невеликих штирьках. Найчастіше ручки такого типу встановлюються на великі душові кабіни, причому краще, якщо стиль ванної кімнати виконаний у строгому або мінімалістичному дизайні;

• полотенцесушитель. Подібний варіант має вигляд великої «подвійний» скобу, де з допомогою однієї, зігнутої частини, відкривається двері, а друга монтується зсередини дверцята. Користь від такої ручки в тому, що за неї завжди можна дотримуватися під час прийому водних процедур, що важливо для людей похилого віку. Та й на неї завжди можна повісити рушник;

• кноба. Така модель відрізняється тим, що має одну точку кріплення. І саме такі ручки розглянемо детальніше.

Ручка-кноба для душу та її позитивні якості

Така ручка - класичний варіант, який встановлюється на дверках душа. Інше їх назва – точкові, що обумовлюється наявністю однієї точки кріплення. За своєю формою, кноба може бути круглої, овальної, квадратної або будь-якої іншої форми, але її суть залишається незмінною. Варто відзначити, що сучасні моделі можуть бути двох - і односторонніми, тобто кріплять їх з одного боку душа або з обох.

Для виготовлення таких ручок використовується латунь, нержавіюча сталь, силумін або анодований алюміній. Одним словом, застосовуються ті види сплавів, які протистоять корозії, що характерно для області застосування даних елементів.

Одним словом, видів ручок-кноб достатньо. А тепер ознайомимося з їх перевагами:

• універсальність. Такі ручки можна встановлювати на будь-які двері, будь вони орні, розсувні або складні. Їх монтують з правого або з лівого боку дверей, кому як зручніше;

• відмінно виглядають на душових кабінах, виконаних у будь-яких дизайнах;

• різні колірні рішення. Так, подібні ручки можуть бути хромованими, сріблястими, вкриті золотистий металік, глянцевими або сатиновими.