Дачний будиночок з будівельного вагончика Не кожен дачник може дозволити собі будівництво цього будинку на ділянці. Замінити його цілком реально нової будівельної бытовкой skblok.ru ви можете придбати в компанії ТОВ "СК Блок".

Переваги такого підходу очевидні.

По-перше, економиться час, так як відпадає необхідність у спорудження будівлі з повного нуля.

По-друге, знижуються витрати на облаштування дачної ділянки, так вартість вагончика відносно не велика.

По-третє, зменшуються витрати на опалення. Це пов'язано з тим, що більшість конструкцій даного типу пристосовані до обігріву всього лише одним джерелом. Стіни споруди утеплюються якісними рулонними або матовими матеріалами.

По-четверте, ви отримуєте не стаціонарну конструкцію, а мобільний. При необхідності побутівка переміщається з місця на місця без будь-яких труднощів.

По-п'яте вагончик при своїх скромних розмірах-цілком місткий. Типова побутівка призначена для одночасного проживання 4-6 чоловік. Звичайна сім'я з 3-4 чоловік може цілком комфортно розміститися всередині вагончика.

Дачний будиночок з будівельного вагончика

При монтажі побутівки на дачній ділянці дотримуйтесь наступних правил.

Виберіть під майбутній будиночок рівне місце. Чим правильніше встановлено вагончик, тим краще ви будете себе почувати. Двері не будуть перекошені, а речі з полиць не впадуть.

Якщо ідеально рівної площадки немає, зробіть її самостійно. Зріжте лопатою наявні горби і виступи. Зайвої засипте землею можливі ямки і виїмки.

Бажано встановити битовку не прямо на землю, а на бетонні блоки. Зазор знизу захистить будівлю від зіткнення з вологою та забезпечить якісне провітрювання. Побутівка встановлюється на блоки за допомогою крана-маніпулятора.

Один із способів продовжити термін експлуатації конструкції полягає в її додатковій обробці антисептичним складом. Просочення захистить битовку від цвілі і гниття. В результаті вона прослужить вам довго і якісно.

В загальних рисах переваги дачного будиночка – це:

  • можливість швидкого зведення:
  • можливість спорудження будиночка різних розмірів;
  • можливість проживання у ньому в будь-який час року, завдяки утепленню та сучасних обробних матеріалів;
  • невисока вартість;
  • висока якість виготовлення;
  • привабливий вигляд.

 

А skblok.ru ви можете замовити якісну битовку за низькою ціною.