Як забратися в квартирі після ремонту Ремонт квартири – процедура не з простих, але тим не менш, необхідних. Сил додає те, що після закінчення ремонту житло стане не тільки красивим, але і затишним, преображеною.

Останнє, що варто провести після ремонту – якісно забратися. А сміття залишається чимало, це і пил, бруд, залишки будівельних і оздоблювальних матеріалів, розчини, суміші і так далі. Все це збирається і вивозиться за межі житла, після чого проводиться капітальна прибирання, про що піде мова в цій статті. www.5starsclean.ru - одна з послуг, яку пропонує компанія «П'ять зірок чистоти».

Як забратися в квартирі після ремонту

З яких етапів складається комплексне прибирання

Прибирання в приміщенні після ремонту, умовно можна розділити на такі етапи:

• в першу чергу прибирається сміття та будівельні матеріали;
• далі якісно прибираються поверхні, що складаються з твердих матеріалів;
• проводиться чищення вікон і дверей.

В першу чергу, про що необхідно пам'ятати в процесі прибирання – варто дотримуватися правила та вимоги безпеки. Таким чином, вам буде потрібно наступна амуніція: рукавички для рук, надійна взуття. Обумовлюється це тим, що серед різного сміття в обов'язковому порядку зустрічаються гострі предмети. Весь непотріб необхідно складати в мішки, причому його краще всього сортувати.

Другий етап – прибирання твердих поверхонь. Ними є підлога, стелажі і верхні частини меблів. Варто розуміти, що більше складнощів варто чекати від підлогових матеріалів. Наприклад, якщо на підлозі постелений ламінат або лінолеум, то їм протипоказані механічні дії. Якщо їх обробляти щітками або іншими твердими пристосуваннями, то на поверхні обов'язково залишаться сліди. У цьому випадку рекомендується орудувати ганчіркою або губкою.

У будь-якому випадку, спочатку слід розібратися з пилом. Пил – найбільш складне забруднення, що залишалося після ремонту. Для позбавлення від неї використовуються всі доступні засоби. Оптимально задіяти пилосос. Однак, дана техніка буде безсила, якщо пилу в приміщенні занадто багато. В цьому випадку проводиться попередній збір. Підлогу змочується водою (для попередження утворення розлучень не варто використовувати занадто багато води), після чого за допомогою віника пил скачується в грудочки, які вже легко зібрати. Далі чекаємо, коли підлога висохне і використовуємо пилосос. Зі стін пил необхідно збирати тільки за допомогою приладу. За допомогою плоскої насадки залишки пилу прибираються з кутів і щілин.

Залишається тільки третій етап, який можна назвати простим, адже вікна зовні не завжди виходить вимити. Приміром, коли квартира розташовується на 13 поверсі, адже такі роботи просто є небезпечними. У цьому випадку виручає клінінгова компанія. Що стосується внутрішнього приміщення, то тут набагато простіше вимити підвіконня і вікна. Для цієї мети прекрасно підійде миючий засіб для вікон. Єдине, рекомендується відштовхуватися від інструкції, яка є на етикетці. Двері, до речі, також не складно очищати. Спочатку протирається пил, після чого залишкові забруднення змиваються миючими засобами. На практиці відомо, що для цього вистачить звичайного мильного розчину.

Останній штрих

Останнє, що вам потрібно – остаточно протерти пил з усіх поверхонь. Для цієї мети підійде м'яка ганчірка, пухнаста щітка, головне, щоб ці підручні засоби не чинили негативного впливу на меблі і поверхні. Особливо ретельно слід обробити люстри, світильники, радіатори. Це завдання не з простих, оскільки дані елементи часто мають складні форми, де пил забивається у всіх куточки конструкції.