Як оббити двері дерматином самому У цій статті я розповім Вам, як оббити двері самому, який потрібен інструмент. Згадаю про типові помилки та методи їх виправлення.

Не будемо витрачати час на вступ і відразу перейдемо до основного.

Отже за традицією почнемо зі знайомої фрази. Для того щоб bronya-zamok.ru дерматином нам знадобитися;

1) Молоток. (Головний інструмент)
2) Степлер і коробка зі скобами.
3) Викрутка під хрест і шліц.
4) Пасатижі.
5) Гострі, великі ножиці.
6) Канцелярський ніж.
7) Штучна шкіра

Як оббити двері дерматином самому
Деякі купують шкіру в комплекті. В комплект входить шкіра, утеплювач. Цього в жодному разі робити не можна. Шкіра повинна зберігатися правильно, тобто в рулоні. В комплекті-конверті дерматин деформується і злежується, заминается на кутах. Оббивати двері такою шкірою складно. Шкіру краще купувати погонними метрами з рулонів. Чудова якість і великий вибір колірних відтінків і фактури пропонують турецькі та індійські виробники. На сьогоднішній день варто турецька штучна шкіра приблизно 20 євро за погонний метр в роздріб. Індійська штучна шкіра дешевше приблизно 12 євро за погонний метр. Російська шкіра не відрізняється якістю і асортиментом, зате дешевше вищевказаних виробників. Купувати шкіру потрібно з запасом приблизно 10 см на кожний бік. Тобто якщо двері 2 метри 10 см у висоту і 90 см завширшки беремо 2 метри 30 см при ширині полотна не менше ніж 1 метр 10 див.

Далі, купуємо утеплювач . Самий кращий на даний момент утеплювач це поролон. Дешево і практично. Оббивати легко, виглядає красиво. Коштує приблизно 5 євро за один аркуш 2 на 1 метр при товщині 10 мм, Якщо довжини або ширини листа поролону не вистачає купуємо ще лист поролону і відріз доклеиваем. Товщину поролону більше 2 см краще не брати, підуть складки від цвяхів і накладок замків.

Наступна покупка оббивні цвяхи. Цвяхи з металевими капелюшками продаються в коробках. Коштують не дорого приблизно 2 євро за коробку. Останнім часом цвяхи стали дуже низької якості, гнутися при забиванні. Тому цвяхи треба купувати з запасом. Двох коробок на одну сторону вистачить з надлишком. Отже, приблизна вартість купованих матеріалів 40 - 50 євро.

Роботу починаємо з демонтажу замків, ручок, вічка, номерки. Далі видаляємо всю стару оббивку разом з цвяхами. Виробляємо обклеювання двері поролоном. Лист поролону має відповідати за розміром дверей. При обклеюванні двері з боку коробки з притвором, відступаємо від краю на ширину притвору. Відрізаємо зайве. Клей пензликом наносимо по поверхні дверей. Щільно приклеюємо поролон. Після схоплювання клею, буквально через 5 хвилин( як раз на перекур) приступаємо до оббивці штучною шкірою.

Як оббити двері дерматином самому
Як оббити двері дерматином самому

bronya-zamok.ru починаємо з верхнього краю, впустивши матеріал у відповідності з дверима. Акуратно підгинаємо краю шкіри з усіх сторін по периметру. Відстань між цвяхами все роблять по-різному. Оптимальним вважаю 10 див. Натягувати матеріал треба, але не сильно. Натягнутий матеріал акуратно прибиваємо цвяхами через рівні проміжки по прямій лінії. Найскладніша ділянка це низ дверей.

Звичайно, краще всього прибивати низ оббивного матеріалу на знятій і встановленій горизонтально двері. Однак з огляду на трудомісткість зняття і подальшої навішування дверей цей процес, можливо, значно спростити - провести оббивку двері на встановленою двері. Людям з підвищеним артеріальним тиском доведеться важко, так як голова виявиться нижче іншої частини тіла. Тільки після того як у Вас вийде рівна, красива поверхню, можна приступати до монтажу замків.

Якщо від деяких цвяхів йдуть складки, а таке трапляється, потрібно вийняти цей цвях і, взявшись за край матеріалу змінювати натяг шкіри по вертикалі і горизонталі. Потрібно підібрати положення даної ділянки матеріалу, при якому складка зникає і, притиснувши шкіру до поверхні дверей прибити шкіру новим цвяхом. Якщо після описаних дій складка з'явилася під сусіднім цвяхом повторити таку ж процедуру і з ним.

Важливо добитися рівного натягу оббивного матеріалу під усіма цвяхами тоді складки зникнуть. Тепер, коли ми покінчили зі складками, беремо ножиці і вирізаємо отвори під кріпильні елементи; саморізи, гвинти, болти і вічко. На початку робимо отвори в шкірі, а потім в поролоні. Розміри отриманих отворів повинні відповідати діаметру кріпильних елементів. Закінчивши з формуванням отворів, монтуємо всі замки і ручки на старі місця. Все у вас нова красива двері. Удачі.