Двері Мультілок, як зразок якості Мабуть, у кожній професійній сфері можна знайти певну компанію ,або ряд компаній, які займають лідируюче положення. У більшості випадків такі підприємства чудово утримують співвідношення «ціна - якість», що, в кінцевому рахунку, і є запорукою успіху.

У випадку, коли мова заходить про надійних і міцних дверях, беззаперечним лідером у цьому випадку цілком можна назвати ізраїльської компанії Mul-t - lock (Мультілок). Дана компанія займається виробництвом якісних дверей вже протягом цілих сорок років. Двері мультілок затребувані не тільки в самому Ізраїлі, але і в багатьох країнах європейського континенту.

При цьому рівень продажів у ізраїльського виробника постійно зростає. Причини такого грандіозного успіху слід шукати далеко не у складних та інноваційних ідеях, а в простому правильному підході, який був реалізований на всіх заводах компанії. Звичайний європейський або навіть російський завод по виробництву дверей виготовляє лише частина деталей. Все решта закуповується за межами країни, а часом і привозиться з далеких країн.

У випадку ж з виробництвом в Мультілок, будь-яке виробниче підприємство оснащене всім необхідним для того, щоб на тому ж місці, без втрати часу, виготовляти все необхідне для своїх виробів: починаючи від самого каркаса і закінчуючи дрібними елементами гарнітури.

Варто відзначити ще й такий факт, що виходить продукція не вимагає ні яких доробок. Поставивши собі двері Мультілок, ви уникаєте необхідності вставляти хоч щось від себе. Всі вбудовані замки, ручки та магнітні доводчики зроблені так, що не потрібно ніякої додаткової доопрацювання та внесення локальних змін, як у випадку з будь-якої іншої стандартної купується дверима від вітчизняного виробника.