Душова кабіна - німого ремонту для нашого комфорту Ремонт у поданні нашої людини асоціюється з чимось дуже неприємним, не дарма ж говорять, що ремонт гірше пожежі і ремонт не можна закінчити, а можна тільки призупинити.

Сподіваємося, що це всього лише пережитки минулого – дефіцит, дорожнеча і обмежений вибір матеріалів для будівництва.

Все це залишилося позаду і сьогодні ринок з радістю пропонує споживачеві великий достаток товарів для ремонту. Можна знайти масу ідей щодо зміни власного простору життя на будь-який бюджет!

Рекомендуємо людині, задумывающемуся про ремонт у ванній кімнаті, звернути увагу на www.kwadratura23.ru. Зараз це досить швидкий і недорогий спосіб провести значні зміни в будинку.

У будинках з просторими ванними кімнатами можна встановити душову кабіну і ванну, і за бажанням використовувати те або інше. У будинках старої споруди, як правило, невеликі ванні і треба вибрати щось одне, тому потрібно врахувати побажання всіх членів сім'ї. Якщо умови дозволяють, душова кабіна навіть заощадить корисно місце у ванній.

Якщо людина обрала для себе варіант душової кабіни, йому краще все скласти план ванної з включенням кабіни, прорахувати, скільки місця вона займе у ванній кімнаті, якої висоти кабіну він зможете встановити?

Найпростіший вид душової кабіни, власне це навіть не кабіна, а так званий душовий куточок. Це обмежувальні шторки, які встановлюють разом з піддоном, на який стає людина, що приймає душ. Така конструкція встановлюється в кут ванної, дві стіни ванної служать стінками для такої кабіни. Верх цього варіанту не закритий, загалом, конструкція досить проста і людина, трохи знайомий з будівельними роботами зможе встановити її самостійно.

Можна вибрати і закритий тип душової кабіни, її відмінність в монолітної конструкції, наявність «даху» над головою відвідувача. Таку конструкцію, якщо дозволяє площа, можна встановити в будь-якому місці ванної. Плюси такої кабіни очевидні: крім душа тут можливі опції гідромасажу, масажу, ефект турецької лазні, прослуховування радіо і так далі в залежності від моделі!

Душова кабіна - німого ремонту для нашого комфорту
Цей тип душової кабіни краще встановлювати професіоналам, а до цього майбутнього власника оцінити напір води в будинку, буває, що напір води для якісної роботи душового боксу недостатній, ймовірність такої проблеми підвищується з рівнем поверху квартири. Напір води можна підвищити спеціальним насосом в конструкції кабіни або встановити окремо.

До прийняття рішення про покупку необхідно звернути увагу на всі її складові частини. Оцініть надійність, безпека (неслизьке покриття) піддону кабіни. Матеріал виготовлення шторок, їх колір – це впливає на довговічність і збереження первісного вигляду виробу; принцип їх розкриття – розпашні можуть бути зручніше, але вимагають додаткового місця у ванній. Необхідно перевірити герметичність всієї конструкції.

Встановивши душову кабіну, ви якісно змінити рівень вашого щоденного комфорту. Під час монтажу кабінки в квартиру доведеться заносити її габаритні частини, можна подумати про те, щоб заодно поміняти www.kwadratura23.ru і двері в ванну кімнату, про них несправедливо забувають, змінюючи міжкімнатні двері. Трохи змін і життя заграє новими фарбами!