Вхідні металеві двері. Переваги і недоліки Щоб сформувати позитивний вигляд будинку або квартирі, необхідно грамотно підібрати естетично привабливу вхідні двері. Жителі все частіше схиляються до того, щоб вибирати двері, вироблені з металу, так як такі конструкції відповідають вимогам безпеки і довговічності.

Але, перш ніж приступати до вибору, необхідно розуміти, який у вас розмір отвору і що взагалі з себе представляють металеві двері. Такі конструкції, як в іншому і інші вироби, що відрізняються як позитивними, так і негативними якостями, з якими ознайомимося в цій статті.

Вхідні металеві двері. Переваги і недоліки

Останнім часом двері з металу практично завжди зустрічаються при входах в під'їзд або гараж. На даний момент різновидів подібних виробів велике безліч, причому кожна модель відрізняється конструктивними особливостями і способом обробки. Саме з-за цього їх вартість може змінюватись.

Якщо мова йде про найбільш простих моделях, то їх найчастіше задіюють лише в технічних цілях. Наприклад, це складська або підвальна двері, що встановлюється в приміщенні технічного призначення. Подібні вироби часто і зовсім не передбачають обробки, а виконані у вигляді каркаса, до якого з обох сторін приварюють листи стали (в деяких випадках лише з зовнішньої сторони). Звичайно, зовнішнім виглядом подібні конструкції похвалитися не можуть, але вони надійно справляються зі своїм основним завданням – захищають приміщення від несанкціонованого доступу.

Якщо ж двері встановлюється в жиле приміщення, то вона, як правило, відрізняється декоративною зовнішньою обробкою. В якості оздоблювальних матеріалів можна використовувати деревину, пластик, м'яку оббивку, що відрізняється шаром звукоізоляції і так далі. Саме за рахунок обробки подібні конструкції відрізняються більш високою вартістю. Варто також зазначити, що для таких дверей додатково передбачається сферичний вічко і ефективна система сейфового замку, яка може похвалитися надійним захистом, запобігає злом і проникнення.

Що стосується конструктивних різновидів, то варто виділити арочну металеві двері. Такий виріб є досить специфічним, тому встановлюється лише в спеціально для цього призначені отвори. Найчастіше вони використовуються у будинках старої споруди. Завдяки арочної форми виробу фасад самого будинку стає більш витонченим.

Двері з металу та їх використання відрізняється багатьма позитивними якостями. Так, вони забезпечують безпеку житлу і майну (за це відповідає показник міцності каркаса і листа зі сталі). В цілому, це універсальні вироби, які здатні прослужити довгі роки. Варто зауважити, що за кордоном, якщо в приміщенні встановлено металеві двері, його страхова вартість знижується. Завдяки сучасним технологіям двері з металу може бути виготовлена в будь-якому стилістичному напрямку для різних інтер'єрів.

Щоб збільшити теплоізоляцію і звукоізоляцію вхідних металевих дверей, слід подбати про те, щоб на ній була оббивка і внутрішня прокладка. Кліматичні зміни практично не роблять впливу на сталь. Однак, що стосується зовнішніх металевих елементів, їх слід захистити від корозії, для чого використовується спеціальна фарба.

Такі двері мають і пару мінусів: це висока вартість, вага, складність монтажу і виробництва і той факт, що конструкцію необхідно захищати від вологи.