Як правильно фарбувати міжкімнатні двері Міжкімнатні двері належать до найбільш важливих складових інтер'єру. При будь-якому обраному дизайні ремонт буде здаватися абсолютно не закінченим, якщо двері залишаться старими.

Повністю міняти двері не кожній людині по кишені, зате можна іншим способом оновити вигляд дверей. Для цього можна скористатися звичайною процедурою фарбування дверей і, причому, якщо дати повну волю фантазії, то від цієї справи можна отримати одне лише задоволення. А дана стаття допоможе правильно пофарбувати міжкімнатні двері, та не допустити будь-яких помилок.


Інструкція

Для початку доведеться повністю зняти двері з петель. Потім витягнути всі замки, клямки і ручки. Якщо хтось переживається щодо того, що фарба може потрапити в поглиблення для замку, то його рекомендовано закрити ватою.

Потім слід приступити до ретельної підготовки двері для фарбування. Для цього доведеться повністю видаляти старий шар фарби. Краще всього для цього використовувати такі розчини: їдкий натрій, їдкий калій або ж технічна карболова кислота. Одне з цих коштів необхідно розвести в 20% розчин. Потім використовуючи будь-яку бавовняну серветку, нанесіть рідину на поверхню двері і почекайте близько 30 хвилин. Коли фарба відійде, то просто гарненько промийте поверхню чистою водою та іншою серветкою. Також доведеться після даної процедури почекати ще близько 4 годин. Це потрібно для того, щоб двері повністю просохла, так як фарбувати мокру поверхню не можна.

Як тільки поверхня просохла, то ретельно огляньте двері. Якщо на ній є щілини або дірки, то акуратно їх зашпаклюйте. Зачекайте, поки шпаклівка теж просохне, і обробіть всю поверхню шкіркою. Також рекомендовано пройтися грунтовкою по поверхні дверей.

Як правильно фарбувати міжкімнатні двері
Тепер можна приступати до самого процесу фарбування. Зазвичай більш великі поверхні рекомендують фарбувати валиком, а більш маленькі пензликом. Нові пензлики потрібно буде вичісувати, щоб видалити зайві і погано закріплені волоски. А також потім треба вимочити їх протягом 10 годин у воді, але це не обов'язково.

Фарбувати потрібно починати в залежності від дверей. Якщо двері щитова, то рекомендовано починати з торців, а саме дверне полотно зафарбовується в кілька прийомів. Для цього виду дверей краще всього використовувати алкідні фарби.

Якщо двері фільончасті, то фарбувати потрібно буде починати з поглиблення, щоб фарба не накопичувалася по кутах. Вмочати пензлик або валик у фарбу потрібно буде, як можна рідше, і ретельно віджимаючи про ємність.

Після фарбування витягувати вату або відчіпляти молярную стрічку потрібно буде тільки після висихання поверхні. Якщо фарба не достатньо висохне, то вона може зійти разом зі скотчем.